LOKAL
na
WYNAJEM
14 950 PLN
89,12 PLN/m2
WARSZAWAŚródmieście
Opis
Osoba prowadząca Rafał 792306363.
Przy tej ofercie Poszukujący 0%
Do wynajęcia wyjątkowy lokal o pow.ok 168 m 2 na eleganckie biuro, kancelarię, pracownie architektoniczną.
Pierwsza klatka schodowa przy wejściu z recepcją .
Znakomita lokalizacja w Centrum stolicy. Bardzo dobry punkt komunikacyjny miasta - główne arterie ul. Marszałkowska i Al. Jerozolimskie z licznymi liniami tramwajowymi i autobusowymi gwarantują szybkie i sprawne połączenia z resztą Warszawy . Poza tym kilka minut pieszo do stacji metra Centrum , Pałacu Kultury, Dworca Centralnego i Złotych Tarasów. Zapewniona doskonała infrastruktura - znajdują się tu liczne biura i siedziby znanych marek, placówki usługowe, banki, urzędy, ministerstwa, luksusowe hotele, instytucje użyteczności publicznej, biurowce, kawiarenki, lokale gastronomiczne, cukiernie, kafejki, restauracje..
Lokal o pow. 168 m 2 znajduje się na drugim piętrze w pięciopiętrowej, eleganckiej kamienicy z lat 30-tych z windą.
Mają tu siedziby renomowane firmy. Przy wejściu do budynku tablica z możliwością umieszczenia reklamy. Lokal jest w bardzo dobrym stanie, gustownie wykończony. W układzie 6 samodzielnych pokoi do pracy, sekretariatu , kuchni - urządzonej i wyposażonej w nowoczesne meble i sprzęt agd (lodówka, zmywarka) dwóch komfortowych łazienek w kafelkach, przestronnego korytarza . Pomieszczenia przestronne, wysokie ponad 3 m, podłogi z naturalnych paneli.
Wnętrza wysmakowane, dopracowane w najdrobniejszych detalach. Rozprowadzone instalacje komputerowe ,telefoniczne, alarmowe, stałe łącze internetowe.
Pokoje bez mebli - co pozwoli przyszłemu najemcy na własna aranżację wnętrza. Lokal dwustronny, wejście z ulicy na wewnętrzne zadbane podwórko wyłożone kostką, z niewielkim ogródkiem. Pierwsza i estetyczna klatka schodowa. Na piętrze tylko dwa lokale. Dostęp do obiektu przez całą dobę.
Ochrona , monitoring, teren zamknięty . Parking płatny przed budynkiem.
Wolne od zaraz.
Cena 14950 zł /netto plus 1794 zł na rozliczenie comiesięcznych opłat eksploatacyjnych .
Prezentacja Rafał 792306363.
Szczegóły oferty

Cena14 950 PLN

Cena za m289,12 PLN

Powierzchnia167,76 m2

Piętro2

Liczba pięter5

Liczba pokoi6

PrzeznaczenieBiurowe

Parking naziemnyTak