Warszawa

Ursynów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 700 000 PLN
Cena za m2
6 071,43 PLN
Powierzchnia
280 m2
Powierzchnia działki
1 568 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pokoi
5
Typ domu
Wolnostojący
Rynek
Wtórny
Numer oferty
2195/1587/ODS

Opis nieruchomości

BRANDT NIERUCHOMOSCI Anna tel.530-525-080 oferuje do sprzedaży PIĘKNĄ KAMERALNĄ REZYDENCJĘ OTOCZONĄ SPECJALNIE ZAPROJEKTOWANYM OGRODEM, TUŻ PRZY LESIE KABACKIM - URSYNÓW - DĄBRÓWKA Rezydencja zbudowana w stylu dworkowym, nowocześnie zaaranżowana, powiększona - powstała z dawnego domku ogrodnika dóbr wilanowskich. Dom wolnostojący zaprojektowany z wielkim poczuciem piękna, estetyki i funkcjonalności. Po generalnym remoncie i nowej aranżacji w roku 2000. Na działce zagospodarowanej o pow. 1568 m2 Dom podpiwniczony o pow. całkowitej ca 280 m2, - Wyjątkowo wygodne dla mieszkańców są werandy, tarasy oraz grill wbudowany w bryłę domu . Dom urokliwie położony - patio wyłożone kamieniem. Na terenie wewnętrznego patio znajduje się domek dla gości - 46 m2, garaż na dwa samochody - 29 m2. Nieruchomość ogrodzona murem z dekoracjami z ceramiki i metaloplastyki podkreślającymi jej piękno. Dogodne położenie nieruchomości - trasa piaseczyńska, Las Kabacki, elitarne sąsiedztwo, bliskość międzynarodowych szkół, przedszkoli, sklepów - zadowoli najbardziej wymagające osoby.
Zapraszam do oglądania Anna tel,kont,530-525-080,

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Anna Oborska

Anna Oborska

Specjalista ds. nieruchomości komercyjnych

Telefon:
530 525 080
Mobile:
22 616 66 66
Email:
anna.oborska@nieruchomosci.net

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę \"BRANDT NIERUCHOMOŚCI\" Sp. z o.o. Spółka Komandytowa dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest \"BRANDT NIERUCHOMOŚCI\" Sp. z o.o. Spółka Komandytowa z siedzibą w Warszawa (03-934) przy Zakopiańska 5 lok. 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania oraz innych prawach zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) a dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WF (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Szczegółowe informacje dotyczące polityki prywatności znajduję się w odnośniku Zasady przetwarzania danych osobowych.