Warszawa

Mokotów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
6 500 PLN
Powierzchnia
300 m2
Powierzchnia użytkowa
300 m2
Powierzchnia działki
250 m2
Liczba pokoi
8
Stan budynku
Dobry
Typ domu
Szeregowy
Rok budowy
1998
Rynek
Wtórny
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
 

Opis nieruchomości

Do wynajęcia DOM NA MOKOTOWIE Z PRZEZNACZENIEM NA CELE MIESZKALNE LUB BIUROWE. DOM POSIADA OKABLOWANIE KOMPUTEROWE, INTERNET. KAMERALNE, ZAMKNIĘTE OSIEDLE W REJONIE BARTYCKIEJ.

Poleca Brandt Nieruchomości.
Kontakt Anna Oborska ---->> ZADZWOŃ 530-525-080.
------------------------------------------------------------------------------

Atrakcyjny dom z końca lat 90-tych, o powierzchni ok. 300 m2 (II poziomowy) - w układzie 6 pokoi + salon (40m2) z kominkiem i tarasem, kuchnia umeblowana, 4 toalety, 2 łazienki, pralnia, suszarnia, sauna.
Dla najemcy zapewniony jest garaż na 2 samochody. Dodatkowo jest możliwość zaparkowania 2 - 3 samochodów przed posesją.
Budynek wyposażony jest w antenę satelitarną, internet, alarm, sejf, telefon, domofon, zabezpieczenia antywłamaniowe.
Media miejskie, ogrzewanie gazowe.
Dogodny dojazd zarówno samochodem jak i komunikacją miejską.
Okolica wyciszona, z dużą ilością zieleni, z przewagą zabudowy jednorodzinnej oraz nowoczesnej apartamentowej. Do dyspozycji najemcy mała działka ok. 250 m2. Dom zadbany, w bardzo dobrym stanie i standardzie, całkowicie odnowiony.
Miesięczny czynsz najmu netto 6500,-zł. + media. Kaucja.

Zapraszam do obejrzenia domu.
Zadzwoń i umów się na spotkanie - kontakt Anna Oborska ---->> ZADZWOŃ 530-525-080.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Gaz: Tak
  • Prąd: Tak

Mapa

Kontakt

Anna Oborska

Anna Oborska

Specjalista ds. nieruchomości komercyjnych

Telefon:
530 525 080
Mobile:
22 616 66 66
Email:
anna.oborska@nieruchomosci.net

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę \"BRANDT NIERUCHOMOŚCI\" Sp. z o.o. Spółka Komandytowa dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest \"BRANDT NIERUCHOMOŚCI\" Sp. z o.o. Spółka Komandytowa z siedzibą w Warszawa (03-934) przy Zakopiańska 5 lok. 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania oraz innych prawach zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) a dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WF (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Szczegółowe informacje dotyczące polityki prywatności znajduję się w odnośniku Zasady przetwarzania danych osobowych.