Józefin

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
399 000 PLN
Cena za m2
181,03 PLN
Powierzchnia działki
2 204 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Numer oferty
2715/1587/OGS

Opis nieruchomości

******************** KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI *****************************
Kontakt w sprawie działki bezpośrednio do wł.: 602-10-44-25 Marek.

Do sprzedaży DZIAŁKA ( pow. 2.204 m2 ), pod budowę domu jednorodzinnego, może być bliźniak .
WSZYSTKIE MEDIA ŁĄCZNIE Z KANALIZACJĄ.
W ulicy prąd, gaz, woda oraz kanalizacja.
Cena sprzedaży 399.000,-zł.

ATRAKCYJNA LOKALIZACJA - w pobliżu wschodnich granic Warszawy, w sąsiedztwie piękne okolice Sulejówka, Halinowa, Nowy Konik.
W ostatnich latach rejony te stały się MODNE I BARDZO POSZUKIWANE - tzw. SYPIALNIA WARSZAWY (dojazd do centrum Warszawy zajmuje około pół godziny / 40 min. samochodem i transportem miejskim/podmiejskim, SKM).
Gmina Halinów i Sulejówek świetnie się rozwija, dba o mieszkańców - są szkoły, prywatne przedszkola, przychodnia zdrowia, sklepy i usługi.
W okolicy zabudowa jednorodzinna. Ciągle powstają nowe domy.
Idealna oferta dla rodzin pragnących zamieszkać w przyjemnym miejscu, sąsiedztwie lasu, w otoczeniu przyrody. Brak obiektów przemysłowych w sąsiedztwie. Dużo terenów leśnych i rekreacyjnych. Niedaleko mieszczą się stawy hodowlane - ulubione miejsce do wypoczynku i uprawiania sportów wędkarskich przez osoby ze świata biznesu i aktorów.

Zapraszam osoby zainteresowane do obejrzenia działki.
Kontakt bezpośrednio do wł.: 602-10-44-25 Marek. lub 794-15-15-15 Mariusz.


.

Mapa

Kontakt

Monika Jaroszek

Monika Jaroszek

Menedżer działu nieruchomości komercyjnych

Telefon:
790 233 727
Telefon:
22 616 66 66
E-mail:
monika.jaroszek@nieruchomosci.net

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę "BRANDT NIERUCHOMOŚCI" Sp. z o.o. Spółka Komandytowa dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest "BRANDT NIERUCHOMOŚCI" Sp. z o.o. Spółka Komandytowa z siedzibą w Warszawa (03-934) przy Zakopiańska 4 B. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania oraz innych prawach zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) a dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WF (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Szczegółowe informacje dotyczące polityki prywatności znajduję się w odnośniku Zasady przetwarzania danych osobowych.