Kampinos

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
420 000 PLN
Cena za m2
56 PLN
Powierzchnia działki
7 500 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Numer oferty
2767/1587/OGS

Opis nieruchomości

== U N I K A T O W A P O S E S J A ==
== PIĘKNA DZIAŁKA NA TERENIE KAMPINOSKIEGO PARKU NARODOWEGO - MIKROKLIMAT ==
== DLA AMATORA, KTÓRY LUBI NIEZAKŁÓCONY SPOKÓJ ==
== DZIAŁKA JEDYNA W SWOIM RODZAJU ==
Informacje i prezentacja: Rafał tel. 790 539 355.
Do sprzedaży działka o powierzchni 7500 m2 w malowniczym miejscu Kampinoskiego Parku Narodowego z czego 800m2 przeznaczone pod zabudowę. Jedna trzecia działki to teren płaski na górce a pozostała część to skarpa z lekkim spadkiem w kierunku zbiornika wodnego - kanałku o szerokości ok 10 m. Działka znajduje się w strefie chronionego krajobrazu - MIKROKLIMAT. Wokół lasy. Niedalekie sąsiedztwo to zabudowa rezydencjonalna, stadnina koni, młyn i siedliska mieszkalne. Spokojne sąsiedztwo. Idealna dla ludzi szukających ciszy i natury - typ leśniczówki. Dojazd do działki drogą asfaltową oraz odcinek ok 300m leśną. Jest możliwość podłączenia prądu (był ale został odłączony). Pozostałe media we własnym zakresie. Właściciel pomocny w uzyskaniu pozwolenia na budowę. Do centrum Warszawy ok 50 km.
Atrakcyjna cena: 420.000,-
POLECAM - PIĘKNE MIEJSCE.
Osoba prowadząca i prezentująca: Rafał tel. 790 539 355.

Mapa

Kontakt

"BRANDT NIERUCHOMOŚCI" Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

Telefon:
22 616 66 66
E-mail:
oferty@nieruchomosci.net

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę "BRANDT NIERUCHOMOŚCI" Sp. z o.o. Spółka Komandytowa dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest "BRANDT NIERUCHOMOŚCI" Sp. z o.o. Spółka Komandytowa z siedzibą w Warszawa (03-934) przy Zakopiańska 4 B. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania oraz innych prawach zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) a dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WF (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Szczegółowe informacje dotyczące polityki prywatności znajduję się w odnośniku Zasady przetwarzania danych osobowych.