Warszawa

Wilanów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
6 334 950 PLN
Cena za m2
1 199,57 PLN
Powierzchnia działki
5 281 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Numer oferty
2611/1587/OGS

Opis nieruchomości

Do sprzedaży działka - grunt o powierzchni 5280 m2
Warunki Zabudowy (brak MPZP) na hotel z gastronomią i sportem. Budynek do 3550m2.
Media miejskie, opisane w warunkach zabudowy.
Dla działki prowadzona jest księga wieczysta.
Obecna WZ’ka idealna na Dom Spokojnej Starości, Dom Pielgrzyma (przy Świątyni Opatrzności), lub Hotel.
Infrastruktura miejska: sklepy, galerie handlowe, szkoły, przedszkola, transport miejski, obok Miasteczka Wilanów z zapleczem biurowym, 12km do Lotniska i do centrum.
Media: woda, prąd, gaz
Droga dojazdowa: asfaltowa
Ogrodzenie działki: brak

Mapa

Kontakt

Anna Oborska

Anna Oborska

Specjalista ds. nieruchomości komercyjnych

Mobile:
530 525 080
Telefon:
22 616 66 66
Email:
anna.oborska@nieruchomosci.net

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę \"BRANDT NIERUCHOMOŚCI\" Sp. z o.o. Spółka Komandytowa dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest \"BRANDT NIERUCHOMOŚCI\" Sp. z o.o. Spółka Komandytowa z siedzibą w Warszawa (03-934) przy Zakopiańska 5 lok. 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania oraz innych prawach zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) a dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WF (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Szczegółowe informacje dotyczące polityki prywatności znajduję się w odnośniku Zasady przetwarzania danych osobowych.