Bronisławów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
8 400 000 PLN
Cena za m2
140 PLN
Powierzchnia działki
60 000 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Numer oferty
2599/1587/OGS

Opis nieruchomości

Do sprzedania działka w powiecie Grodzisk Maz. - TEREN INWESTYCYJNY, PRZEMYSŁOWY.
Powierzchnia ok. 6 hektarów . Opcja dokupienia jeszcze ok. 10 hektarów.
Jest to ok. 4,5 km od planowanego centralnego portu lotniczego.

Przeznaczenie:
-- przeważająca część to 4P–teren inwestycyjny,
podstawowe przeznaczenie: obiekty produkcyjne, magazyny i zabudowa usługowa z infrastrukturą techniczną i komunikacyjną z dopuszczeniem usług uciążliwych - przemysł ciężki, (bez wysypiska, składowania śmieci)
-- niewielka część to 4U/MN, 4E.

Zabudowania: maksymalna wysokość 15.0 m – w/g planu zagospodarowania przestrzennego gm., który obowiązuje od grudnia 2012 roku.
Na terenie wsi, w części o której mowa, istnieje niewielka zabudowa mieszkaniowa, co daje bardzo dobre warunki dla budowy i rozwoju działalności przemysłowej.
Powiat Grodzisk Maz. jest niezwykle dynamicznie rozwijającym się okręgiem, władze gminy są zainteresowane rozwojem inwestycji na ich terenie zwłaszcza, że terenów z przeznaczeniem 4P prawie nie ma w powiecie.

Dojazd: - z drogi Błonie-Żyrardów drogą nieutwardzoną szer. 6m planowana przez gminę jako asfaltowa szer 11m (gmina wyznaczyła tereny do budowy dróg publicznych kategorii powiatowej, klasy zbiorczej, które obejmują realizację wszystkich elementów drogi i urządzeń z nią związanych
łącznie z urządzeniami bezpieczeństwa ruchu i dopuszczeniem realizacji infrastruktury technicznej w pasie drogowym)
- z autostrady A-2 jest ok. 5 km od węzła autostradowego Grodzisk Maz drogą 579
- z drogi 92 Warszawa – Sochaczew ok. 5 km
- kolej Witanów 4 km; Boża Wola 3 km
- bocznica kolejowa w Błoniu ok. 5 km
-drogi planowane: 21 KD szer 15,0 m od strony zach bezpośrednio przy działce 156/1; 22 KD – szer 15,0 m od strony północnej bezpośrednio przy działkach, 28 KD szer 11,00 m od drogi północnej.
Na końcach obszarów o przeznaczeniu 4P przewidziane SA pola do zawracania dla samochodów ciężarowych.

Woda: w głównej drodze do Błonia
Kanalizacja: przewidywana budowa z odpływem ścieków do oczyszczalni w Błoniu
Zasilanie elektryczne: linia energetyczna 15 kV w odległości ok. 300 m w linii prostej od w/w działek.
Na działce w południowej jej części przewidziana 4E stacja transformatorowa.

Opcja zwiększenia powierzchni – możliwość dokupienia ok. 10 ha w bezpośrednim sąsiedztwie w/w działek o tym samym przeznaczeniu 4P.

Ofertę prowadzi Anna Oborska tel. 530-525-080..

Mapa

Kontakt

Anna Oborska

Anna Oborska

Specjalista ds. nieruchomości komercyjnych

Telefon:
530 525 080
Mobile:
22 616 66 66
Email:
anna.oborska@nieruchomosci.net

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę \"BRANDT NIERUCHOMOŚCI\" Sp. z o.o. Spółka Komandytowa dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest \"BRANDT NIERUCHOMOŚCI\" Sp. z o.o. Spółka Komandytowa z siedzibą w Warszawa (03-934) przy Zakopiańska 5 lok. 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania oraz innych prawach zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) a dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WF (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Szczegółowe informacje dotyczące polityki prywatności znajduję się w odnośniku Zasady przetwarzania danych osobowych.