Warszawa

Ursynów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
550 000 PLN
Cena za m2
9 821,43 PLN
Powierzchnia
56 m2
Piętro
0
Liczba pokoi
1
Open Space
Tak
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Stan budynku
Bardzo dobry
Rynek
Wtórny
Numer oferty
4404/1587/OLS

Opis nieruchomości

Do sprzedaży LOKAL UŻYTKOWY - handlowo - biurowo - usługowy. PARTER, WITRYNA, NIEZALEŻNE WEJŚCIE.
Poleca Brandt Nieruchomości. Ofertę lokalu prowadzi Anna Oborska 530-525-080.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Lokal o pow. 55,77 m2 - wykończony - do dowolnej adaptacji i aranżacji. Na podłodze wykładzina. Podwieszany sufit z oświetleniem.
Powierzchnia ustawna, dobrze doświetlona światłem dziennym - na dwóch ścianach witryny (od strony ulicy i od strony osiedla).
Jest KLIMATYZACJA, wszystkie instalacje mediów, ogrzewanie miejskie.
Oferowany lokal to otwarta powierzchnia z wydzielonym zapleczem socjalnym. W tym główna sala usługowa ok. 46 m2. Zaplecze ok. 10 m2 - obejmuje: łazienkę (umywalka, wc, lustro, kafelki i terakota), kuchnię (szafki dolne i górne, lodówka, płyta grzewcza, wyciąg, piekarnik, kafle między szafkami, terakota na podłodze).
Lokal to wygodna powierzchnia - idealna na przedstawicielstwo, siedzibę firmy, usługi, pracownię projektową, doradztwo, firmowy sklep, szkolenia, itp.
Cena sprzedaży netto 550000,- zł. + VAT 23%.

Zapraszam do obejrzenia lokalu. ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ I UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE.
Kontakt - Anna Oborska 530-525-080.
------------------------------------------------------

Parametry dodatkowe

  • Witryna: Tak
  • Wysokość pomieszczeń (cm): 370
  • Zaplecze socjalne: Tak

Mapa

Kontakt

Anna Oborska

Anna Oborska

Specjalista ds. nieruchomości komercyjnych

Mobile:
530 525 080
Telefon:
22 616 66 66
Email:
anna.oborska@nieruchomosci.net

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę "BRANDT NIERUCHOMOŚCI" Sp. z o.o. Spółka Komandytowa dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest "BRANDT NIERUCHOMOŚCI" Sp. z o.o. Spółka Komandytowa z siedzibą w Warszawa (03-934) przy Zakopiańska 4 B. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania oraz innych prawach zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) a dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WF (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Szczegółowe informacje dotyczące polityki prywatności znajduję się w odnośniku Zasady przetwarzania danych osobowych.