Warszawa

Ursynów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
679 000 PLN
Cena za m2
8 280,49 PLN
Powierzchnia
82 m2
Piętro
0
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Rynek
Wtórny
Numer oferty
4399/1587/OLS

Opis nieruchomości

DO SPRZEDAŻY LOKAL UŻYTKOWY URSYNÓW - IMIELIN z Najemcą KONTAKT ANNA OBORSKA 530-525-080
PARTER, WITRYNA, NIEZALEŻNE WEJŚCIE. LOKAL FRONTOWY, WYEKSPONOWANY, PRZY ULICY O BARDZO DUŻYM NATĘŻENIU RUCHU SAMOCHODOWEGO. PROPOZYCJA IDEALNA NA SKLEP SPECJALISTYCZNY, SALON FIRMOWY PRODUCENTA , PRZEDSTAWICIELSTWO HANDLOWE.
Parter budynku mieszkalnego. Lokal bardzo widoczny od strony ulicy. Witryna z możliwością umieszczenia reklamy. Ulicą przejeżdżają codziennie tysiące klientów. Lokalizacja sprawdzi się również na sklep z artykułami motoryzacyjnymi, części zamienne do maszyn lub samochodów, usługi, sklep branżowy. Możliwość przeznaczenia lokalu na działalność gastronomiczną lub produkcję cateringową. Zgoda na alkohole można więc urządzić salon markowych win. Powierzchnia 82 m2 - funkcjonalny układ - sala sprzedazy + część socjalno - biurowo - magazynowa, toaleta. Lokal wykończony, zadbany. Dogodny dojazd zarówno samochodem jak i komunikacją miejską.
ZAPRASZAM DO OBEJRZENIA - ANNA OBORSKA 530-525-080

Parametry dodatkowe

  • Wysokość pomieszczeń (cm): 300

Mapa

Kontakt

Anna Oborska

Anna Oborska

Specjalista ds. nieruchomości komercyjnych

Telefon:
530 525 080
Mobile:
22 616 66 66
Email:
anna.oborska@nieruchomosci.net

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę \"BRANDT NIERUCHOMOŚCI\" Sp. z o.o. Spółka Komandytowa dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest \"BRANDT NIERUCHOMOŚCI\" Sp. z o.o. Spółka Komandytowa z siedzibą w Warszawa (03-934) przy Zakopiańska 5 lok. 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania oraz innych prawach zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) a dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WF (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Szczegółowe informacje dotyczące polityki prywatności znajduję się w odnośniku Zasady przetwarzania danych osobowych.