Raszyn

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
25 000 PLN
Cena za m2
25 PLN
Powierzchnia
1 000 m2
Open Space
Tak
Przeznaczenie
Biurowe
Numer oferty
47506/1587/OLW

Opis nieruchomości

Do wynajęcia LOKAL idealny na przedstawicielstwo (salon z witryną + biuro, zaplecze oraz 2 magazyny), firmowy sklep, biuro - siedzibę firmy.
PARTER. WITRYNY. NIEZALEŻNE WEJŚCIE. ŚWIETNA EKSPOZYCJA - DUŻY RUCH. Możliwość parkowania przy lokalu.
Poleca Brandt Nieruchomości. Ofertę prowadzi Rafał 790-539-355.
-------------------------------------------------------------------------------------------
Oferowana powierzchnia to trzy poziomy:
-- parter : sala sklepowa z witrynami ok. 210 m2, 4 łazienki, druga część parteru jest kilka schodków wyżej i tu się mieści zaplecze biurowo - socjalne ok. 80 m2, biuro ok. 65 m2 (z klimatyzacją);
-- piętro: pięć modułów biurowych (każdy po 80 m2 i każdy z własną łazienką) - biura z klimatyzacją;
-- piwnica - powierzchnia magazynowa ok. 140 m2 (ma wewnętrzną komunikację z parterem oraz niezależne duże drzwi dostawcze od strony podwórka + rampa).

Lokal zadbany, na podłodze w sali handlowej jest gres przykryty wykładziną (można ją zdjąć), podwieszany sufit. ściany czyste, białe.
Biura na piętrze mają na podłodze gres polerowany.
Ogrzewanie gazowe.
Miesięczny czynsz najmu netto 25.000,-zł. + media.
Wymagana kaucja.

Szczegółowe informacje oraz prezentacja - Rafał 790-539-355.
--------------------------------------------------------------------------------------


.

Mapa

Kontakt

"BRANDT NIERUCHOMOŚCI" Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

Telefon:
22 616 66 66
E-mail:
oferty@nieruchomosci.net

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę "BRANDT NIERUCHOMOŚCI" Sp. z o.o. Spółka Komandytowa dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest "BRANDT NIERUCHOMOŚCI" Sp. z o.o. Spółka Komandytowa z siedzibą w Warszawa (03-934) przy Zakopiańska 4 B. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania oraz innych prawach zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) a dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WF (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Szczegółowe informacje dotyczące polityki prywatności znajduję się w odnośniku Zasady przetwarzania danych osobowych.