Warszawa

Mokotów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
6 883,36 PLN
Cena za m2
43,02 PLN
Powierzchnia
160 m2
Piętro
1
Open Space
Tak
Przeznaczenie (lokal)
Biurowe
Współczynnik miejsc parkingowych (1/m2)
60
Parking naziemny
Tak
Min. okres najmu (w latach)
3
Nazwa budynku
wn
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Stan budynku
Bardzo dobry
Rok budowy
1998
Numer oferty
43554/1587/OLW

Opis nieruchomości

Do wynajęcia BIURO W BIUROWCU,samodzielny MODUŁ składający się z 11-stu POMIESZCZEŃ - , w rejonie ul. Rzymowskiego
DYNAMICZNIE ROZWIJAJĄCA SIĘ OKOLICA O CHARAKTERZE BIZNESOWO - HANDLOWYM.

POLECAM - WALDEMAR NYC 796-834-722
-------------------------------------------------------------------
Biuro mieści się w obiekcie biurowym z początku lat 2000 - nych. Budynek po remoncie, z windą, recepcją na parterze. Kontrola dostępu.
Bardzo dobry stan i standard. Powierzchnia wykończona - na podłodze wykładzina, podwieszane sufity, otwierane okna, okablowanie elektryczne, czujniki dymu, kable światłowodowe, klimatyzacja. Powierzchnia podzielona ściankami działowymi - możliwość utworzenia większej otwartej powierzchni. Powierzchnia przygotowywana pod najemcę (zdjęcia pokazują przykładowe aranżacje pod klientów).

Atrakcyjna lokalizacja na Mokotowie, gdzie swoją siedzibę ma wiele znanych korporacji i firm międzynarodowych, ogromne Centrum handlowo - rozrywkowe Galeria Mokotów. Dobry punkt pod względem komunikacyjnym. Dogodny i szybki dojazd do międzynarodowego portu lotniczego Okęcie ( dojazd ok 10 minut ) . W sąsiedztwie dużych arterii komunikacyjnych ulic Wołoskiej, Marynarskiej, Al. Niepodległości, Puławskiej i Żwirki i Wigury. W pobliżu przystanki komunikacji miejskiej tramwajowej i autobusowej . Do stacji Metra dojazd w kilka minut.

Miesięczny czynsz najmu netto 10,- EUR/m2 + eksploatacja 18,50,-PLN/m2.
Współczynnik pow. wspólnych 5 %
Wymagana kaucja.
Miejsca parkingowe odpłatne - 45,- EUR / 1 stanowisko, miesięcznie.


ZAPRASZAM DO OBEJRZENIA BIURA. PROSZĘ ZADZWONIĆ I UMÓWIĆ SIĘ NA SPOTKANIE - WALDEMAR NYC 796-834-722
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Parametry dodatkowe

  • Recepcja: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Kontrola dostępu: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Czujniki dymu: Tak
  • Klimatyzacja: Tak
  • Podwieszane sufity: Tak
  • Wysokość pomieszczeń (cm): 300
  • Zaplecze socjalne: Tak

Mapa

Kontakt

Waldemar Nyc

Waldemar Nyc

Specjalista ds. nieruchomości komercyjnych

Telefon:
796 834 722
Mobile:
22 616 66 66
Email:
waldemar.nyc@nieruchomosci.net

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę \"BRANDT NIERUCHOMOŚCI\" Sp. z o.o. Spółka Komandytowa dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest \"BRANDT NIERUCHOMOŚCI\" Sp. z o.o. Spółka Komandytowa z siedzibą w Warszawa (03-934) przy Zakopiańska 5 lok. 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania oraz innych prawach zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) a dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WF (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Szczegółowe informacje dotyczące polityki prywatności znajduję się w odnośniku Zasady przetwarzania danych osobowych.