Warszawa

Włochy

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
7 600 PLN
Cena za m2
38 PLN
Powierzchnia
200 m2
Przeznaczenie
Biurowe
Rok budowy
2004
Numer oferty
56500/1587/OLW

Opis nieruchomości

Do wynajęcia ELEGANCKIE BIURO Włochy Okęcie. Blisko Al. Krakowskiej, Lotniska, Autostrady A2 i tras wylotowych na Kraków, Katowice.
Biuro dostępne od zaraz.

Poleca Brandt Nieruchomości.
Kontakt w sprawie biura - Dariusz ---->> 737-353-412.

NOWOCZESNY KAMERALNY OBIEKT W POBLIŻU AL. KRAKOWSKIEJ. WYSOKI STANDARD WYKOŃCZENIA, KLIMATYZACJA, MONITORING, OCHRONA, MIEJSCA PARKINGOWE. PROPOZYCJA IDEALNA NA SIEDZIBĘ FIRMY, PRZEDSTAWICIELSTWO, FIRMĘ KOMPUTEROWĄ, INTERNETOWĄ, PROJEKTOWĄ. BLISKIE POŁOŻENIE WZGLĘDEM PORTU LOTNICZEGO OKĘCIE ORAZ TRAS WYLOTOWYCH NA KRAKÓW - KATOWICE.

Stanowi doskonałą lokalizację zarówno pod względem dogodnego położenia jak i komfortowego dojazdu.
Powierzchnia rozplanowana w trzech poziomach.
Parter: 70 m2 (hall, dwa gabinety, łazienka z toaletą/pomieszczenie socjalne)
I piętro: 70m2 (hall, trzy gabinety, łazienka z toaletą/pomieszczenie socjalne)
II piętro: 60m2 (hall, open space, łazienka z prysznicem i toaletą).
Klatka schodowa - wewnętrzna.
Miejsca parkingowe min. 4 na terenie przynależnym do budynku (i więcej na terenie pobliskim nieruchomości).
Obiekt przystosowany do prowadzenia działalności gospodarczej, posiada w każdym z pomieszczeń sieć komputerową, łącza internetowe, łącza telefoniczne [linie w każdym gabinecie], łącza telewizyjne. Wszystkie pomieszczenia jasne, oświetlone, wyposażone w rolety zewnętrzne, antywłamaniowe. Bardzo ładnie wykończone. Media ułożone odpowiednio do stanowisk biurowych. Obiekt klimatyzowany, monitorowany, całodobowo chroniony.
Bardzo dobry dojazd zarówno samochodem jak i transportem miejskim - w pobliżu przystanki autobusowe, tramwajowe. W pobliżu Parking P+R Al. Krakowska (parkuj i jedź). Okolica z rozbudowaną infrastrukturą - mieszczą się tu liczne znane firmy, obiekty handlowe, logistyczne, magazynowe.
Miesięczny czynsz najmu 7.600,- zł. + media, kaucja.

Więcej informacji lub w sprawie obejrzenia biura - kontakt Dariusz ---->> 737-353-412.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ZAPRASZAM

Mapa

Kontakt

Dariusz Tomasik

Dariusz Tomasik

Specjalista ds. nieruchomości komercyjnych

Telefon:
737 353 412
Telefon:
22 616 66 66
E-mail:
dariusz.tomasik@nieruchomosci.net

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę "BRANDT NIERUCHOMOŚCI" Sp. z o.o. Spółka Komandytowa dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest "BRANDT NIERUCHOMOŚCI" Sp. z o.o. Spółka Komandytowa z siedzibą w Warszawa (03-934) przy Zakopiańska 4 B. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania oraz innych prawach zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) a dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WF (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Szczegółowe informacje dotyczące polityki prywatności znajduję się w odnośniku Zasady przetwarzania danych osobowych.