Warszawa

Wawer

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 700 PLN
Cena za m2
85 PLN
Powierzchnia
20 m2
Piętro
0
Liczba pokoi
2
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Nazwa budynku
xx
Numer oferty
51456/1587/OLW

Opis nieruchomości

Do wynajęcia LOKAL na parterze z osobnym wejściem - Warszawa Wawer Międzylesie.
PIĘKNY LOKAL, po remoncie, idealny na sklep, kosmetykę, fryzjera, usługi, biuro, porady prawne, poprawki krawieckie, biuro rachunkowe, siedzibę firmy, punkt obsługi klienta, masaże, butik, sklep internetowy, itp.

Poleca Brandt Nieruchomości.
Kontakt w sprawie lokalu - Agnieszka Majewska 737 353 410.
-------------------------------------------------------------------------------------

Powierzchnia podzielona na 2 pomieszczenia + bardzo ładna łazienka.
Pomieszczenia wysokie, jasne.
Przy lokalu miejsca parkingowe.

SUPER PUNKT.
Okolica z rozbudowaną infrastrukturą. Sąsiedztwo licznych sklepów, biur, lokali gastronomicznych, urzędów, klinik, przystanków komunikacji miejskiej oraz stacji PKP.

OKAZJA !!!
---------------

Miesięczny czynsz najmu netto 1.700,-zł. (w tym opłaty m.in. ogrzewanie, wywóz śmieci).
Dodatkowo płatny jest prąd i woda.
Wymagana kucja.

Więcej informacji lub w sprawie obejrzenia lokalu - kontakt Agnieszka Majewska 737 353 410.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mapa

Kontakt

Agnieszka Majewska

Agnieszka Majewska

Specjalista ds. nieruchomości komercyjnych

Mobile:
737 353 410
Telefon:
22 616 66 66
Email:
agnieszka.majewska@nieruchomosci.net

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę "BRANDT NIERUCHOMOŚCI" Sp. z o.o. Spółka Komandytowa dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest "BRANDT NIERUCHOMOŚCI" Sp. z o.o. Spółka Komandytowa z siedzibą w Warszawa (03-934) przy Zakopiańska 4 B. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania oraz innych prawach zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) a dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WF (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Szczegółowe informacje dotyczące polityki prywatności znajduję się w odnośniku Zasady przetwarzania danych osobowych.