Warszawa

Wawer

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
900 PLN
Cena za m2
45 PLN
Powierzchnia
20 m2
Piętro
0
Liczba pokoi
1
Przeznaczenie
Biurowe
Parking naziemny
Tak
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Stan budynku
Bardzo dobry
Rok budowy
1995
Numer oferty
47520/1587/OLW

Opis nieruchomości

Do wynajęcia BIURO W KAMERALNYM BIUROWCU z 1995 roku. Obiekt zadbany, bezpieczny z kontrolą dostępu. Na parterze stanowisko ochrony. Oferowana powierzchnia to 1 pokój z wejściem z korytarza.

Poleca Brandt Nieruchomości, kontakt Alicja ---->> ZADZWOŃ 531-550-011.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

ATRAKCYJNA LOKALIZACJA na granicy Pragi Południe, Rembertowa i Wawra.
SUPER PUNKT w pobliżu NOWOCZESNEGO WĘZŁA KOMUNIKACYJNEGO MARSA / PŁOWIECKA ORAZ TRASY SIEKIERKOWSKIEJ (szybki przejazd przez Wisłę na Mokotów i w kierunku Lotniska na Okęciu).
Biurowiec oferuje bardzo dobre i kameralne warunki do pracy. Ładne pomieszczenia zaplecza socjalnego do wspólnego użytku najemców, toalety. Czysto, ściany odnowione. Pełne okablowanie - elektryczne, telefoniczne, komputerowe, internet.
MIEJSCE SPOKOJNE I BEZPIECZNE.
WŁASNY PARKING - miejsca płatne 150 zł.m-cznie. Nie ma problemu z parkowaniem samochodów w okolicznych ulicach.

OKAZJA - BARDZO PRZYSTĘPNY CZYNSZ NAJMU - miesięcznie netto 45,-zł/m2 (w tym eksploatacja - ogrzewanie, wywóz śmieci, woda ciepła i zimna). Dodatkowo płatny prąd wg podlicznika. Wymagana kaucja.

ZAPRASZAM DO OBEJRZENIA BIURA, kontakt Alicja 531-550-011.
-------------------------------------------------------------------------------------------

Parametry dodatkowe

  • Recepcja: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Klimatyzacja: Tak

Mapa

Kontakt

Alicja Zajcow

Alicja Zajcow

Specjalista ds. nieruchomości komercyjnych

Mobile:
531 55 00 11
Telefon:
22 616 66 66
Email:
alicja.zajcow@nieruchomosci.net

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę "BRANDT NIERUCHOMOŚCI" Sp. z o.o. Spółka Komandytowa dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest "BRANDT NIERUCHOMOŚCI" Sp. z o.o. Spółka Komandytowa z siedzibą w Warszawa (03-934) przy Zakopiańska 4 B. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania oraz innych prawach zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) a dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WF (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Szczegółowe informacje dotyczące polityki prywatności znajduję się w odnośniku Zasady przetwarzania danych osobowych.