Warszawa

Praga-Południe

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 344 PLN
Cena za m2
48 PLN
Powierzchnia
28 m2
Przeznaczenie
Biurowe
Numer oferty
48273/1587/OLW

Opis nieruchomości

BIURO W BIUROWCU. DOSKONAŁA LOKALIZACJA NA POGRANICZU SASKIEJ KĘPY. BIURO PO REMONCIE, ODNOWIONE, NOWA WYKŁADZINA. OKAZJA - TYLKO 48,-ZŁ/m2 W TYM EKSPLOATACJA.

POLECAM - Rafał 790-539-355

Bardzo dobra lokalizacja przy komunikacji miejskiej - bus pasy - zapewniają łatwy i szybki dojazd do centrum. Bliskość Trasy Łazienkowskiej gwarantuje dogodny i szybki dojazd przez cały dzień ze wszystkich punktów Warszawy. W sąsiedztwie kilkaset firm ma swoje biura.
OBIEKT Z WINDAMI, Obiekt z windami, monitorowany, całodobowo strzeżony, dostępny 24 godz. na dobę przez 7 dni w tygodniu. Możliwość parkowania samochodów na pobliskim bezpłatnym parkingu - ok. 40 miejsc. Przed biurowcem parking strzeżony odpłatny.
OFEROWANA POWIERZCHNIA jest w pełni przystosowana do działalności gospodarczej. Toalety na piętrze ogólnodostępne dla najemców.
Linie telefoniczne według potrzeb najemcy - ilość numerów bez ograniczeń, internet. Usługi telekomunikacyjne płatne są przez najemcę oddzielnie.
Miesięczny czynsz najmu 48,-zł/m2 + vat (w tym sprzątanie, prąd, ogrzewanie). Kaucja miesięczna.

ZAPRASZAM DO OBEJRZENIA - Rafał 790-539-355

Parametry dodatkowe

  • Wysokość pomieszczeń (cm): 3

Kontakt

"BRANDT NIERUCHOMOŚCI" Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

Telefon:
22 616 66 66
E-mail:
oferty@nieruchomosci.net

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę "BRANDT NIERUCHOMOŚCI" Sp. z o.o. Spółka Komandytowa dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest "BRANDT NIERUCHOMOŚCI" Sp. z o.o. Spółka Komandytowa z siedzibą w Warszawa (03-934) przy Zakopiańska 4 B. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania oraz innych prawach zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) a dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WF (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Szczegółowe informacje dotyczące polityki prywatności znajduję się w odnośniku Zasady przetwarzania danych osobowych.