Warszawa

Centrum

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
27 000 PLN
Cena za m2
71,05 PLN
Powierzchnia
380 m2
Piętro
0
Liczba pokoi
3
Open Space
Tak
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Numer oferty
43002/1587/OLW

Opis nieruchomości

DO ODSTĄPIENIA, DUŻY, BARDZO DOBRZE WYEKSPONOWANY LOKAL HANDLOWO-USŁUGOWY W CENTRUM WARSZAWY.
===========================================================================
Lokal o powierzchni całkowitej 380 m2, składający się z parteru 200 m2, piwnicy i antresoli. Miejsce o bardzo dużym natężeniu ruchu pieszego i samochodowego, w samym CENTRUM Warszawy. W okolicy dużo budynków mieszkalnych, biurowych. Ciąg handlowy z licznymi sklepami, lokalami usługowymi. Lokal bardzo dobrze wyeksponowany z dużymi witrynami. Miesięczny czynsz najmu 27.000 zł. netto. Nie wysokie odstępne.
====================================================================================
kontakt: DAREK tel: 796-834-721

Parametry dodatkowe

  • Wysokość pomieszczeń (cm): 400
  • Piwnica: Tak

Mapa

Kontakt

Dariusz Skonieczny

Dariusz Skonieczny

Specjalista ds. nieruchomości komercyjnych

Telefon:
796 834 721
Mobile:
22 616 66 66
Email:
dariusz.skonieczny@nieruchomosci.net

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę \"BRANDT NIERUCHOMOŚCI\" Sp. z o.o. Spółka Komandytowa dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest \"BRANDT NIERUCHOMOŚCI\" Sp. z o.o. Spółka Komandytowa z siedzibą w Warszawa (03-934) przy Zakopiańska 5 lok. 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania oraz innych prawach zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) a dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WF (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Szczegółowe informacje dotyczące polityki prywatności znajduję się w odnośniku Zasady przetwarzania danych osobowych.