Warszawa

Wawer

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
22 774 PLN
Cena za m2
59 PLN
Powierzchnia
386 m2
Piętro
0
Liczba pięter
3
Przeznaczenie
Gastronomiczne
Min. okres najmu (w latach)
3
Numer oferty
39369/1587/OLW

Opis nieruchomości

Do wynajęcia PARTER w obiekcie o funkcji usługowo - handlowo - biurowej. Możliwość adaptacji na gastronomię, pizzerię, catering,itp.
Poleca Brandt Nieruchomości. Szczegółowych informacji dot. oferty udziela Michał Olechowski 602-445-345.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
SUPER EKSPOZYCJA - WITRYNY.
NIEZALEŻNE WEJŚCIE wprost z chodnika przy ulicy.
Powierzchnia poziomu : ca 386 m2.
Parter składa się z powierzchni handlowej w części frontowej (ok. 160 m2) - dostępnej z ulicy.
W tylnej części lokalu znajduje się otwarta powierzchnia (ok. 113 m2) np. na magazyn, zaplecze, produkcję. Dodatkowo wydzielone zaplecze socjalne (łazienki, toalety, kotłownia z własnym ogrzewaniem danego piętra, pom. socjalne). Kilka wejść na parterze daje możliwości dobrej komunikacji na każdy rodzaj prowadzonej działalności.
Elegancki - kameralny obiekt.

SUPER LOKALIZACJA. Położenie przy głównej ulicy Wawra, w sąsiedztwie obiektów usługowo-handlowych oraz osiedli mieszkaniowych. BARDZO DOBRY PUNKT pod względem komunikacyjnym. Miejsce dobrze skomunikowane, wygodny dojazd do rozbudowanego węzła Marsa / Płowiecka. W pobliżu przystanki autobusowe. Dojazd do centrum Warszawy, do linii Metra zajmuje ok. 20 minut. Dojazd również do stacji PKP i SKM. Okolica z rozbudowaną infrastrukturą, licznymi usługami, sklepami i biurami.
Nieruchomość nowoczesna, zadbana, w bardzo dobrym stanie i standardzie. Na podłodze może być dowolny materiał (do uzgodnienia z wł).
Dostępne są wszystkie media: prąd, gaz, woda, kanalizacja miejska, własne ogrzewanie.

Na wyposażeniu łącze światłowodowe - internet

Wentylacja grawitacyjna. Możliwość dostosowania instalacji wentylacyjnej do oczekiwań Najemcy.

Miesięczny czynsz najmu netto 22.774,- zł. netto (59,- zł./ m2) + opłaty/media. Kaucja.

ZAPRASZAM do obejrzenia obiektu .
ZADZWOŃ już dziś i umów się na spotkanie.
Kontakt - Michał Olechowski 602-445-345.
-----------------------------------------------------------
.

Parametry dodatkowe

  • Wysokość pomieszczeń (cm): 300

Mapa

Kontakt

Michał Olechowski

Michał Olechowski

Specjalista ds. nieruchomości komercyjnych

Telefon:
602 445 345
Mobile:
22 616 66 66
Email:
michal.olechowski@nieruchomosci.net

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę \"BRANDT NIERUCHOMOŚCI\" Sp. z o.o. Spółka Komandytowa dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest \"BRANDT NIERUCHOMOŚCI\" Sp. z o.o. Spółka Komandytowa z siedzibą w Warszawa (03-934) przy Zakopiańska 5 lok. 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania oraz innych prawach zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) a dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WF (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Szczegółowe informacje dotyczące polityki prywatności znajduję się w odnośniku Zasady przetwarzania danych osobowych.