Warszawa

Centrum

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
30 000 PLN
Cena za m2
75 PLN
Powierzchnia
400 m2
Piętro
0
Liczba pokoi
6
Open Space
Tak
Przeznaczenie (lokal)
Gastronomiczne
Numer oferty
43001/1587/OLW

Opis nieruchomości

DO ODSTĄPIENIA LOKAL POD PUB, CLUB, RESTAURACJĘ W CENTRUM, W OKOLICY ul. NOWY ŚWIAT
==============================================================
kontakt: DAREK tel. 796-834-721
----------------------------------------
Lokal o powierzchni całkowitej około 400 m2, składający się z parteru 180 m2 gdzie znajduje się kuchnia i sala konsumpcyjna, oraz poziomu -1, gdzie mamy salę konsumpcyjną z barem, toalety dla gości, pomieszczenia socjalne, chłodnie, magazyny. Lokal wyposażony jest w wentylację mechaniczną. Przed lokalem miejsce na ogródek letni. Możliwość działalności 24 h. Budynek bez wspólnoty mieszkaniowej. Zgoda na alkohol ABC. Miesięczny czynsz najmu 30.000 zł. netto.
Niskie odstępne.
==============
kontakt: DAREK tel. 796-834-721

Parametry dodatkowe

  • Wysokość pomieszczeń (cm): 300

Mapa

Kontakt

Dariusz Skonieczny

Dariusz Skonieczny

Specjalista ds. nieruchomości komercyjnych

Telefon:
796834721
Mobile:
226166666
Email:
dariusz.skonieczny@nieruchomosci.net

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę \"BRANDT NIERUCHOMOŚCI\" Sp. z o.o. Spółka Komandytowa dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest \"BRANDT NIERUCHOMOŚCI\" Sp. z o.o. Spółka Komandytowa z siedzibą w Warszawa (03-934) przy Zakopiańska 5 lok. 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania oraz innych prawach zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) a dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WF (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Szczegółowe informacje dotyczące polityki prywatności znajduję się w odnośniku Zasady przetwarzania danych osobowych.