Warszawa

Praga-Południe

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 955,42 PLN
Cena za m2
41,57 PLN
Powierzchnia
47,04 m2
Piętro
3
Przeznaczenie
Biurowe
Parking podziemny
Tak
Parking naziemny
Tak
Nazwa budynku
A.Z
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Stan budynku
Bardzo dobry
Numer oferty
57205/1587/OLW

Opis nieruchomości

Do wynajęcia BIURO W BIUROWCU - SUPER PUNKT PO PRASKIEJ STRONIE WARSZAWY.
RECEPCJA całodobowa, OCHRONA, MONITORING. Możliwość wynajęcia biura na czas nieokreślony.
DOSTĘP NIEOGRANICZONY 24 h / dobę przez 7 dni w tygodniu.
Poleca Brandt Nieruchomości. Ofertę prowadzi Alicja 531-550-011.
-------------------------------------------------------------------------------------------
Na piętrze do dyspozycji najemców toalety: męska oraz damska a
także wspólny aneks kuchenny wyposażony z szafki kuchenne, zlew, lodówkę i mikrofalówkę.
Biuro jest na piętrze 3 (bez windy), w ładnym kompleksie biurowo - usługowo - magazynowym.
Właściciel na własny koszt przygotowuje powierzchnię wg standardu obiektu. Na podłodze wykładzina, okablowanie strukturalne, Telefon, Internet, ściany odmalowane na biało. Istnieje możliwość dostosowania biura do potrzeb najemcy w przypadku najmu długoterminowego.
Biura w obiekcie są WYGODNE I DOBRZE ROZPLANOWANE. Wnętrza łatwe do aranżacji. Plastyczne, łatwe do podziału lub do uzyskania większej otwartej powierzchni. Dostępne są również większe powierzchnie.
ZNANY ADRES - swoje biura ma tu wiele firm handlowych i usługowych.
W kompleksie biurowców jest SALA KONFERENCYJNA, kawiarnia bufet serwujący smaczne posiłki śniadaniowe i lunche, kiosk.
BARDZO DOBRY PUNKT KOMUNIKACYJNY. Pobliskie główne arterie zapewniają sprawny dojazd samochodem oraz komunikacją miejską.
Nie ma większego problemu z parkowaniem samochodów. Obiekt posiada DUŻY PARKING naziemny ok. 150 stanowisk postojowych oraz garaż podziemny z 43 miejscami. Biurowiec położony POZA STREFĄ PŁATNEGO PARKOWANIA.
Okolica z rozbudowaną infrastrukturą. W sąsiedztwie mieszczą się liczne firmy handlowe, usługowe, sklepy, galerie handlowe, urzędy,

WARUNKI NAJMU.
--- Miesięczny czynsz najmu netto 9,00 EUR/m2.
--- Koszty eksploatacyjne netto 21,50 PLN/m2. Opłata eksploatacyjna obejmuje koszty: dostawy zimnej wody oraz odprowadzania ścieków, podgrzewania zimnej wody, centralnego ogrzewania, usuwania odpadów komunalnych (nie dotyczy odpadów niebezpiecznych oraz zużytego sprzętu elektronicznego itp.), bieżących naprawy instalacji (c.o., wod-kan, elektrycznych, wentylacji, klimatyzacji), konserwacji budynku oraz utrzymania w należytym stanie otoczenia budynku, sprzątania części wspólnych, zużycie energii elektrycznej dla powierzchni wspólnych oraz na zewnątrz budynku, całodobowej obsługi budynku, całodobowej ochrony budynku, utrzymania dróg i terenów zielonych na nieruchomości, świadczenia publiczno-prawne związane z nieruchomością, inne niezbędne koszty potrzebne do prawidłowego funkcjonowania budynku.
--- Opłata za energię elektryczną wg wskazań podlicznika energii elektrycznej, na podstawie odrębnej umowy zawartej z dostawcą energii.
--- Wymagana kaucja w wysokości 3-miesięcznego czynszu netto.
--- Możliwość wynajęcia miejsc parkingowych.

ZAPRASZAM do obejrzenia biura.
ZADZWOŃ i umów się na spotkanie.
KONTAKT - Alicja 531-550-011.
--------------------------------------------

Parametry dodatkowe

  • Monitoring: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Kontrola dostępu: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Czujniki dymu: Tak
  • Podwieszane sufity: Tak

Mapa

Kontakt

Alicja Zajcow

Alicja Zajcow

Specjalista ds. nieruchomości komercyjnych

Telefon:
531 55 00 11
Telefon:
22 616 66 66
E-mail:
alicja.zajcow@nieruchomosci.net

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę "BRANDT NIERUCHOMOŚCI" Sp. z o.o. Spółka Komandytowa dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest "BRANDT NIERUCHOMOŚCI" Sp. z o.o. Spółka Komandytowa z siedzibą w Warszawa (03-934) przy Zakopiańska 4 B. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania oraz innych prawach zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) a dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WF (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Szczegółowe informacje dotyczące polityki prywatności znajduję się w odnośniku Zasady przetwarzania danych osobowych.