Warszawa

Śródmieście

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 538 PLN
Cena za m2
54 PLN
Powierzchnia
47 m2
Piętro
2
Liczba pokoi
2
Open Space
Tak
Przeznaczenie
Biurowe
Nazwa budynku
WN
Stan budynku
Bardzo dobry
Numer oferty
45848/1587/OLW

Opis nieruchomości

== BRANDT NIERUCHOMOŚCI. WALDEMAR NYC 796-834-722
== POLECA DO WYNAJĘCIA ATRAKCYJNA powierzchnie w OBIEKCIE biurowym w CENTRUM WARSZAWY.
== moduł jest położony na 3 piętrze z Windą ,składa się z 2 POMIESZCZEŃ.
== CAŁODOBOWY dostęp , RECEPCJA.
== BARDZO DOBRY PUNKT KOMUNIKACYJNY.
== PRESTIŻOWA LOKALIZACJA - SĄSIEDZTWO LICZNYCH OBIEKTÓW BIUROWYCH, URZĘDÓW, MINISTERSTW, SĄDÓW, ORGANIZACJI SPOŁECZNYCH. Okolica z rozbudowaną infrastrukturą. Mieszczą się tu liczne siedziby korporacji, kancelarie, salony firmowe, przedstawicielstwa firm handlowych i usługowych, lokale gastronomiczne, galerie handlowe.
== Dogodny dojazd zarówno samochodem jak i komunikacją miejską. W pobliżu stacja METRO CENTRUM oraz przystanki autobusowe i tramwajowe. Odrobinę dalej Dworzec Centralny - stacja PKP oraz SKM i przystanek PKS-ów. Dogodny dojazd do Portu Lotniczego Okęcie.
== MIESIĘCZNY CZYNSZ NAJMU NETTO 55,-ZŁ/M2 + 16,5 -ZŁ/M2 EKSPLOATACJA. KAUCJA.
== ZAPRASZAM DO OBEJRZENIA - Waldemar Nyc tel 796 834 722

Parametry dodatkowe

  • Recepcja: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Kontrola dostępu: Tak
  • Czujniki dymu: Tak
  • Podwieszane sufity: Tak
  • Zaplecze socjalne: Tak

Mapa

Kontakt

Waldemar Nyc

Waldemar Nyc

Specjalista ds. nieruchomości komercyjnych

Telefon:
796 834 722
Mobile:
22 616 66 66
Email:
waldemar.nyc@nieruchomosci.net

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę \"BRANDT NIERUCHOMOŚCI\" Sp. z o.o. Spółka Komandytowa dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest \"BRANDT NIERUCHOMOŚCI\" Sp. z o.o. Spółka Komandytowa z siedzibą w Warszawa (03-934) przy Zakopiańska 5 lok. 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania oraz innych prawach zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) a dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WF (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Szczegółowe informacje dotyczące polityki prywatności znajduję się w odnośniku Zasady przetwarzania danych osobowych.