Warszawa

Ursynów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
24 750 PLN
Cena za m2
45 PLN
Powierzchnia
550 m2
Piętro
0
Przeznaczenie
Medyczne
Liczba miejsc parkingowych naziemnych
15
Numer oferty
45072/1587/OLW

Opis nieruchomości

Do wynajęcia LOKAL - parter i piętro w murowanym, eleganckim budynku. SUPER MIEJSCE. PARKING - dla ok. 12 - 15 samochodów.
Idealny na działalność medyczną, klinikę, usługi medyczne, rehabilitację.
Poleca Brandt Nieruchomości. Ofertę prowadzi Anna Oborska 530-525-080.
------------------------------------------------------------------------------------------------------
KAMERALNY OBIEKT, w bardzo dobrym stanie i standardzie.
KLIMATYZACJA.
Powierzchnia podzielona na pomieszczenia różnej wielkości, serwerownia, na każdej kondygnacji zaplecze socjalne (kuchnie i łazienki).
Możliwość dowolnej aranżacji wnętrz.
ATRAKCYJNY PUNKT - miejsce z ogromnym potencjałem, dużym przepływem potencjalnych klientów i w bardzo dobrym sąsiedztwie.
Wygodny punkt komunikacyjny, w pobliżu głównych tras i przystanków komunikacji miejskiej. Szybki dojazd do lotniska na Okęciu i Autostrady.
Miesięczny czynsz najmu netto 45,-zł./m2 + media. Kaucja.

ZAPRASZAM do obejrzenia obiektu.
ZADZWOŃ I JUŻ DZIŚ UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE.
KONTAKT - ANNA OBORSKA 530-525-080.
------------------------------------------------------------
.

Parametry dodatkowe

  • Wysokość pomieszczeń (cm): 300

Mapa

Kontakt

Anna Oborska

Anna Oborska

Specjalista ds. nieruchomości komercyjnych

Mobile:
530 525 080
Telefon:
22 616 66 66
Email:
anna.oborska@nieruchomosci.net

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę \"BRANDT NIERUCHOMOŚCI\" Sp. z o.o. Spółka Komandytowa dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest \"BRANDT NIERUCHOMOŚCI\" Sp. z o.o. Spółka Komandytowa z siedzibą w Warszawa (03-934) przy Zakopiańska 5 lok. 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania oraz innych prawach zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) a dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WF (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Szczegółowe informacje dotyczące polityki prywatności znajduję się w odnośniku Zasady przetwarzania danych osobowych.