Warszawa

Mokotów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
3 025,88 PLN
Cena za m2
52 PLN
Powierzchnia
58,19 m2
Piętro
2
Liczba pięter
6
Liczba pokoi
3
Open Space
Tak
Przeznaczenie
Biurowe
Parking naziemny
Tak
Liczba miejsc parkingowych naziemnych
1
Podnajem
Tak
Min. okres najmu (w latach)
1
Nazwa budynku
rm
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Stan budynku
Bardzo dobry
Rok budowy
1990
Numer oferty
57990/1587/OLW

Opis nieruchomości

Przy tej ofercie Poszukujący 0%
Osoba prowadząca ofertę - Rafał 792306363.
Do wynajęcia powierzchnia biurowa na terenie Mokotowa, w rejonie ulicy Belwederskiej . Obiekt biurowy o charakterze komercyjnym .
Okolica wyciszona z bardzo dobrze rozbudowaną infrastrukturą handlowo - usługową, świetnie skomunikowana z pozostałymi dzielnicami Warszawy. Pobliskie główne arterie komunikacyjne (Belwederska, Czerniakowska) - zapewniają szybki i sprawny dojazd zarówno samochodem jak i środkami transportu miejskiego. Dojazd do Centrum ok 15 min .
Obiekt na terenie ogrodzonym z całodobową ochroną oraz monitoringiem . Całodobowy dostęp do obiektu , siedem dni w tygodniu .
Dostępna powierzchnia jest na 2 piętrze . Składa się z trzech pokoi ; największy to ok 26 m 2 oraz skomunikowanych pokoi o pow. 17 m 2 i 14 m 2 .
Okablowanie elektryczne , komputerowe , telefoniczne . Instalacja przeciwpożarowa .Oświetlenie.
Lokal i budynek w dobrym stanie i standardzie.
Zdjęcia obrazują standard lokalu .
Na terenie parking z odpłatnymi miejscami parkingowymi dla najemców - stawka 165 ,-zł netto .
Dla gości i klientów najemców.
Miesięczny czynsz najmu netto 52,-zł/m 2 - w tym uwzględnione są opłaty za media (wodę , ogrzewanie , ochronę). Dodatkowo płatne są tylko energia elektryczna i usługi telekomunikacyjne.
Wymagana kaucja.
Osoba prowadząca ofertę - Rafał 792306363.

Parametry dodatkowe

 • Recepcja: Tak
 • Monitoring: Tak
 • Ochrona: Tak
 • Kontrola dostępu: Tak
 • Światłowód: Tak
 • Czujniki dymu: Tak
 • Tryskacze: Tak
 • Podwieszane sufity: Tak
 • Podnoszone podłogi: Tak
 • Wysokość pomieszczeń (cm): 280
 • Zaplecze socjalne: Tak
 • Piwnica: Tak

Mapa

Kontakt

Rafał Maik

Rafał Maik

Specjalista ds. nieruchomości komercyjnych

Telefon:
792 306 363
Telefon:
22 616 66 66
E-mail:
rafal.maik@nieruchomosci.net

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę "BRANDT NIERUCHOMOŚCI" Sp. z o.o. Spółka Komandytowa dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest "BRANDT NIERUCHOMOŚCI" Sp. z o.o. Spółka Komandytowa z siedzibą w Warszawa (03-934) przy Zakopiańska 4 B. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania oraz innych prawach zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) a dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WF (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Szczegółowe informacje dotyczące polityki prywatności znajduję się w odnośniku Zasady przetwarzania danych osobowych.