Warszawa

Wawer

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
24 000 PLN
Cena za m2
40 PLN
Powierzchnia
600 m2
Liczba pokoi
18
Przeznaczenie
Biurowe
Numer oferty
57204/1587/OLW

Opis nieruchomości

OKAZJA - BARDZO ŁADNE, TANIE BIURO DO WYNAJĘCIA, w rejonie ulicy Płowieckiej i Marsa.
Parter: 4 pokoje, WC, recepcja, pomieszczenie gospodarcze
Pierwsze piętro: 5 pokoi, łazienka z prysznicem, kuchnia ze zmywarką i lodówką, 15m2 balkon
Drugie piętro:7 pokoi, 3 łazienki, serwerownia (pełne okablowanie).
Biuro w bardzo dobrym stanie, zadbane, do szybkiego wynajęcia. Na podłodze klepka wycyklinowana. Biuro posiada sieć komputerową i telefoniczną. Instalacja alarmowa, klimatyzacja, wentylacja.
Nowoczesny budynek biurowy z 2002 roku, bez windy. Nie ma problemu z parkowaniem samochodów - strefa bezpłatnego parkowania.
Bardzo dobra lokalizacja na pograniczu Pragi Południe i Wawra. Super miejsce pod względem komunikacyjnym - w pobliżu główne arterie praskiej strony Warszawy - Grochowska, Ostrobramska, Marsa, Płowiecka - zapewniają sprawny i szybki dojazd zarówno samochodem jak i komunikacją miejską. Tuż obok Trasa Sierkowska i nowoczesny most Siekerkowski gwarantujący wygodny i szybki przejazd na drugą stronę Wisły.
Okolica z rozbudowaną infrastrukturą - w pobliżu mieszczą się liczne biurowce, firmy, usługi, salony, sklepy, itp.

SUPER OKAZJA
Miesięczny czynsz najmu netto 40,-zł./m2 + media. Wymagana kaucja.

Mapa

Kontakt

Alicja Zajcow

Alicja Zajcow

Specjalista ds. nieruchomości komercyjnych

Telefon:
531 55 00 11
Telefon:
22 616 66 66
E-mail:
alicja.zajcow@nieruchomosci.net

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę "BRANDT NIERUCHOMOŚCI" Sp. z o.o. Spółka Komandytowa dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest "BRANDT NIERUCHOMOŚCI" Sp. z o.o. Spółka Komandytowa z siedzibą w Warszawa (03-934) przy Zakopiańska 4 B. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania oraz innych prawach zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) a dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WF (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Szczegółowe informacje dotyczące polityki prywatności znajduję się w odnośniku Zasady przetwarzania danych osobowych.