Warszawa

Mokotów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 400 PLN
Cena za m2
40 PLN
Powierzchnia
60 m2
Piętro
4
Liczba pokoi
1
Przeznaczenie
Biurowe
Parking podziemny
Tak
Parking naziemny
Tak
Nazwa budynku
RR
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Stan budynku
Idealny
Numer oferty
45655/1587/OLW

Opis nieruchomości

Do wynajęcia BIURO W LUKSUSOWYM BUDYNKU BIUROWYM.
SUPER PUNKT - OBSZAR MOKOTOWSKIEGO CENTRUM BIZNESU.
Poleca Brandt Nieruchomości, kontakt 790-539-355 RAFAŁ.
------------------------------------------------------------------------------------
WYSOKI STANDARD WYKOŃCZENIA BUDYNKU I POWIERZCHNI BIUROWYCH. Bardzo dobra propozycja dla klienta poszukującego nowoczesności i wysokiego standardu. Budynek biurowy klasy A. Przestronne, luksusowe części wspólne we wnętrzu obiektu - hall, klatki, windy - wykończone w marmurach i stali nierdzewnej - sprawiają wrażenie wręcz niesamowite, niezwykle rzadko spotykane w biurowcach. Budynek emanuje elegancją i luksusem.
PEŁNE PRZYSTOSOWANIE POWIERZCHNI DO PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI. Biura posiadają klimatyzację, podwieszane sufity, otwierane okna. Jest centrala telefoniczna, dwie niezależne linie zasilania, okablowanie strukturalne kat. VI. Zaplecze socjalnie i toalety na częściach wspólnych budynku - dostępne dla najemców powierzchni biurowych. Wynajmujący oferuje możliwość przystosowania powierzchni pod konkretne oczekiwania najemcy. Układ open space.
ŚWIETNA KOMUNIKACJA. Bardzo dobry punkt komunikacyjny, z dogodnym dojazdem zarówno samochodem jak i komunikacją miejską. W pobliżu przystanki autobusowe, tramwajowe, do stacji metra 15 minut piechotą. Strefa bezpłatnego parkowania. Najemcy mają możliwość wynajęcia miejsc parkingowych przy budynku - stawka 220,-zł.netto za 1 miejsce.
PROPOZYCJA IDEALNA NA BIURO HANDLOWE, PRZEDSTAWICIELSTWO, USŁUGI FIRMY KOMPUTEROWEJ, PROJEKTOWEJ, INTERNETOWEJ, DORADZTWO PERSONALNE, FIRMĘ KONSULTINGOWĄ, AGENCJĘ REKLAMOWĄ, itp

Miesięczny czynsz najmu za lokal netto 40,-zł./m2 + 10 % wskaźnik powierzchni wspólnych + eksploatacja 21,-zł/m2.
Całkowity koszt najmu z częściami wspólnymi i kosztami administracyjnymi: 4.026 zł/netto + VAT.
Wymagana kaucja 3 miesięczna, może być również w formie gwarancji bankowej.
UMOWA MINIMUM NA OKRES 3 LAT.
ZAPRASZAM DO OBEJRZENIA BIURA. ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ I UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE - RAFAŁ 790-539-355.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Parametry dodatkowe

  • Recepcja: Tak
  • Monitoring: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Kontrola dostępu: Tak
  • Czujniki dymu: Tak
  • Klimatyzacja: Tak
  • Podwieszane sufity: Tak
  • Zaplecze socjalne: Tak

Mapa

Kontakt

"BRANDT NIERUCHOMOŚCI" Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

Telefon:
22 616 66 66
E-mail:
oferty@nieruchomosci.net

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę "BRANDT NIERUCHOMOŚCI" Sp. z o.o. Spółka Komandytowa dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest "BRANDT NIERUCHOMOŚCI" Sp. z o.o. Spółka Komandytowa z siedzibą w Warszawa (03-934) przy Zakopiańska 4 B. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania oraz innych prawach zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) a dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WF (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Szczegółowe informacje dotyczące polityki prywatności znajduję się w odnośniku Zasady przetwarzania danych osobowych.