Warszawa

Śródmieście

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
5 500 PLN
Cena za m2
84,10 PLN
Powierzchnia
65,40 m2
Piętro
1
Liczba pięter
5
Liczba pokoi
4
Przeznaczenie
Biurowe
Parking naziemny
Tak
Podnajem
Tak
Min. okres najmu (w latach)
3
Nazwa budynku
rm
Rodzaj budynku
Kamienica
Stan budynku
Bardzo dobry
Rok budowy
1920
Numer oferty
51234/1587/OLW

Opis nieruchomości

Osoba prowadząca Rafał 792306363.
Przy tej ofercie Poszukujący 0%
Do wynajęcia wyjątkowy lokal o pow.ok 65 m 2 na biuro, szkolenia , rekrutacje .
Znakomita lokalizacja w Centrum stolicy. W sąsiedztwie Alei Ujazdowskich , Sejmu i Placu Trzech Krzyży .
Bardzo dobry punkt komunikacyjny miasta - w pobliżu Al. Jerozolimskie z licznymi liniami tramwajowymi i autobusowymi gwarantują szybkie i sprawne połączenia z resztą Warszawy .Blisko obie linie metra .
Zapewniona doskonała infrastruktura - znajdują się tu liczne biura i siedziby znanych marek, placówki usługowe, banki, urzędy, ministerstwa, luksusowe hotele, instytucje użyteczności publicznej, biurowce, kawiarenki, lokale gastronomiczne, cukiernie, kafejki, restauracje..
Lokal o pow. 65 m 2 znajduje się na pierwszym piętrze w pięciopiętrowej, eleganckiej kamienicy z lat 30-tych z windą.
Mają tu siedziby renomowane firmy. Przy wejściu do budynku tablica z możliwością umieszczenia reklamy. Lokal jest w bardzo dobrym stanie, gustownie wykończony. W układzie 4 pokoi do pracy, sekretariatu o pow 15 m 2 , 13 m 2 , 11,5 m 2 , 7 m 2 .W tym jeden pokój przejściowy o pow. 15 m 2 . Zaplecze socjalne w postaci kuchni - urządzonej i wyposażonej w nowoczesne meble i sprzęt agd.( lodówka , zmywarka ) Toaleta , serwerownia .Pomieszczenia klimatyzowane .
Pomieszczenia przestronne, wysokie ponad 3 m, podłogi z naturalnych paneli. Podział pomieszczenia szklanymi ściankami i drzwiami .
Wnętrza wysmakowane, dopracowane w najdrobniejszych detalach. Rozprowadzone instalacje komputerowe ,telefoniczne, alarmowe, stałe łącze internetowe.
Pokoje bez mebli - co pozwoli przyszłemu najemcy na własna aranżację wnętrza. Lokal jednostronny , wejście z ulicy na wewnętrzne zadbane podwórko wyłożone kostką, z niewielkim ogródkiem. Estetyczna klatka schodowa. Na piętrze tylko dwa lokale. Dostęp do obiektu przez całą dobę.
Ochrona , monitoring, teren zamknięty . Parking płatny przed budynkiem.
Wolne od zaraz.
Cena 5500 zł /netto plus 605 zł na rozliczenie comiesięcznych opłat eksploatacyjnych .
Prezentacja Rafał 792306363.

Parametry dodatkowe

  • Recepcja: Tak
  • Monitoring: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Kontrola dostępu: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Czujniki dymu: Tak
  • Tryskacze: Tak
  • Klimatyzacja: Tak
  • Wysokość pomieszczeń (cm): 300
  • Zaplecze socjalne: Tak

Mapa

Kontakt

Rafał Maik

Rafał Maik

Specjalista ds. nieruchomości komercyjnych

Mobile:
792 306 363
Telefon:
22 616 66 66
Email:
rafal.maik@nieruchomosci.net

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę "BRANDT NIERUCHOMOŚCI" Sp. z o.o. Spółka Komandytowa dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest "BRANDT NIERUCHOMOŚCI" Sp. z o.o. Spółka Komandytowa z siedzibą w Warszawa (03-934) przy Zakopiańska 4 B. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania oraz innych prawach zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) a dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WF (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Szczegółowe informacje dotyczące polityki prywatności znajduję się w odnośniku Zasady przetwarzania danych osobowych.