Warszawa

Praga-Południe

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
3 115 PLN
Cena za m2
35 PLN
Powierzchnia
89 m2
Piętro
2
Liczba pokoi
2
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Numer oferty
36324/1587/OLW

Opis nieruchomości

Do wynajęcia LOKAL W BUDYNKU BIUROWO USŁUGOWYM.
Poleca Brandt Nieruchomości. Ofertę prowadzi Dariusz 737-353-412.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kameralny, ładny i zadbany obiekt. Przeznaczenie dowolne.
PARTER.
- 89 m2 - lokal bardzo funkcjonalny o wszechstronnym przeznaczeniu - na sklep, serwis, punkt obsługi, wzorcownię, przedstawicielstwo. Wymiary ok. 9,90 m X 9,0 m. Wejście z klatki schodowej + możliwość wjazdu bramą (podnoszona od tyłu).
Lokal z klimatyzacją.

Ciekawa propozycja dla firm na:
- przedstawicielstwo,
- firmowy sklep specjalistyczny lub punkt obsługi klienta - wzorcownia i magazyn,
- hurtownia,
- pracownia,
- usługi firmy komputerowej (sklep, serwis, naprawa, oprogramowania),
- biuro, agencja reklamowa lub marketingowa, siedziba firmy, itp.

Dodatkowo można w tym samym obiekcie wynająć pow. na 2 piętrze, na biuro, pracownię, magazyn (winda towarowa).
Powierzchnie na jednym poziomie (możliwość wyboru i wynajęcia tylko części):
--- 89 m2 - open space o wymiarach około 9,90 m X 9 m., z klimatyzacją. - aktualnie sala jest przedzielona szafami suwanym (można je usunąć) na dwa pomieszczenia. W mniejszym z nich jest pion wod-kan (można zamontować umywalkę, prysznic, łazienkę). Właściciel planuje wykonać w tym lokalu łazienkę, ale wstrzymał się z ewentualnymi pracami, ponieważ jest na piętrze dostępna łazienka i być może wykonanie jej w lokalu nie będzie konieczne z punkt widzenia potencjalnego najemcy. Można w lokalu zrobić również aneks kuchenny.,
--- 77 m2 - powierzchnia wysoka do ok. 5 m. z klimatyzacją - idealna na magazyn, archiwum, pracownię lub biuro, wzorcownię (charakter industrialny, loftowy, pofabryczny),
- 39 m2 - biuro - sala o wymiarach ok. 8,40 m X 4,60 m. - z oknami zajmującymi całą jedną ścianę, sufit podwieszany, oświetlenie górne. Klimatyzacja.
- 20 m2 - antresola na cele biurowe (klatka schodowa / ogród zimowy) + WC,
- 12 m2 - pomieszczenie z klimatyzacją (na gabinet lub garderobę) + WC.

Lokale z dużym potencjałem, do dowolnej aranżacji (do negocjacji możliwość uzyskania wakacji czynszowych jako rozliczenie niektórych nakładów ze strony najemcy).

SUPER MIEJSCE NA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ.
Budynek jest bardzo ładny, kameralny, współczesna architektura (2002 r.).
Posesja bezpieczna, ogrodzona. Teren z monitoringiem. Systemy alarmowe. Możliwość systemu kontroli dostępu.

SUPER PUNKT POD WZGLĘDEM KOMUNIKACYJNYM. Bardzo wygodny dojazd samochodem. Szybki wyjazd do Węzła Marsa i na Trasę Siekierkowską (przejazd na drugą stronę Wisły zajmuje 10 minut - a dojazd do Lotniska na Okęciu i Autostrady A2 - mniej więcej drugie tyle).
Dla osób poruszających się komunikacją miejską też jest dobra wiadomość. W pobliżu są przystanki autobusowe, tramwajowe, PKS a nawet stacje kolejowe PKP / SKM. Dojazd tramwajem do Metra zajmuje ok. 25 min.
OKOLICA Z ROZBUDOWANĄ INFRASTRUKTURĄ. W bezpośrednim sąsiedztwie mieszczą się różne biura, firmy handlowe i usługowe. W bliskiej okolicy są znane obiekty handlowe, biurowe, kliniki.

ATRAKCYJNE WARUNKI NAJMU.
Miesięczny czynsz najmu netto 35,-zł/m2 + eksploatacja/media.
Wymagana kaucja.
Dostępne od zaraz.

Szczegółowe informacje oraz prezentacja powierzchni - Dariusz 737-353-412.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ZADZWOŃ już dziś i UMÓW SIĘ na spotkanie. Z A P R A S Z A M.
.

Mapa

Kontakt

Dariusz Tomasik

Dariusz Tomasik

Specjalista ds. nieruchomości komercyjnych

Mobile:
737 353 412
Telefon:
22 616 66 66
Email:
dariusz.tomasik@nieruchomosci.net

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę \"BRANDT NIERUCHOMOŚCI\" Sp. z o.o. Spółka Komandytowa dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest \"BRANDT NIERUCHOMOŚCI\" Sp. z o.o. Spółka Komandytowa z siedzibą w Warszawa (03-934) przy Zakopiańska 5 lok. 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania oraz innych prawach zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) a dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WF (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Szczegółowe informacje dotyczące polityki prywatności znajduję się w odnośniku Zasady przetwarzania danych osobowych.