Warszawa

Praga-Południe

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
3 115 PLN
Cena za m2
35 PLN
Powierzchnia
89 m2
Piętro
2
Liczba pokoi
2
Open Space
Tak
Przeznaczenie
Biurowe
Numer oferty
36328/1587/OLW

Opis nieruchomości

Do wynajęcia BIURO - LOKAL W BUDYNKU BIUROWYM. Kameralny, ładny i zadbany obiekt. Przeznaczenie dowolne: biuro, pracownia fotograficzna, studio projektowe, usługi firmy komputerowej, agencję reklamową lub marketingową, szkolenia, siedzibę firmy, itp.
Poleca Brandt Nieruchomości. Ofertę prowadzi Dariusz 737-353-412.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Oferowana powierzchnia jest na 2 poziomie (dostęp do windy towarowej).
Open space o wymiarach około 9,90 m X 9 m.
Aktualnie sala jest przedzielona szafami suwanym (można je usunąć)i na dwa pomieszczenia. W mniejszym z nich jest pion wod-kan (można zamontować umywalkę, prysznic, łazienkę). Właściciel planuje wykonać w tym lokalu łazienkę, ale wstrzymał się z ewentualnymi pracami, ponieważ jest na piętrze dostępna łazienka i być może wykonanie jej w lokalu nie będzie konieczne z punkt widzenia potencjalnego najemcy. Można w lokalu zrobić również aneks kuchenny. Lokal z dużym potencjałem, do dowolnej aranżacji (do negocjacji możliwość uzyskania wakacji czynszowych jako rozliczenie niektórych nakładów ze strony najemcy) . Jest sufit podwieszany z oświetleniem. KLIMATYZACJA.
JEST MOŻLIWOŚĆ wynajęcia dodatkowych powierzchni obok tego lokalu, na tym samym poziomie (do wyboru lub wszystkie):
- biuro 39 m2 - sala o wymiarach ok. 8,40 m X 4,60 m. - z oknami zajmującymi całą jedną ścianę, sufit podwieszany, oświetlenie górne, klimatyzacja,
- powierzchnia 77 m2 - wysoka do ok. 5 m., z klimatyzacją - idealna na magazyn, archiwum, pracownię lub biuro, wzorcownię (charakter industrialny, loftowy, pofabryczny),
- antresola 20 m2 (klatka schodowa / ogród zimowy) + WC
- pomieszczenie 12 m2 z klimatyzacją (na gabinet lub garderobę) + WC

SUPER MIEJSCE NA BIURO, USŁUGI, PRACOWNIĘ, PRZEDSTAWICIELSTWO, STUDIO FOTO, SALĘ TAŃCA, WZORCOWNIĘ, itp.
Budynek jest bardzo ładny, kameralny, współczesna architektura (2002 r.).
Posesja bezpieczna, ogrodzona. Teren z monitoringiem. Systemy alarmowe. Możliwość systemu kontroli dostępu.

SUPER PUNKT POD WZGLĘDEM KOMUNIKACYJNYM. Bardzo wygodny dojazd samochodem. Szybki wyjazd do Węzła Marsa i na Trasę Siekierkowską (przejazd na drugą stronę Wisły zajmuje 10 minut - a dojazd do Lotniska na Okęciu i Autostrady A2 - mniej więcej drugie tyle).
Dla osób poruszających się komunikacją miejską też jest dobra wiadomość. W pobliżu są przystanki autobusowe, tramwajowe, PKS a nawet stacje kolejowe PKP / SKM. Dojazd tramwajem do Metra zajmuje ok. 25 min.
OKOLICA Z ROZBUDOWANĄ INFRASTRUKTURĄ. W bezpośrednim sąsiedztwie mieszczą się różne biura, firmy handlowe i usługowe. W bliskiej okolicy są znane obiekty handlowe, biurowe, kliniki.

ATRAKCYJNE WARUNKI NAJMU.
Miesięczny czynsz najmu netto 35,-zł/m2 + eksploatacja/media.
Wymagana kaucja.
Dostępne od zaraz.

Szczegółowe informacje oraz prezentacja powierzchni - Dariusz 737-353-412.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ZADZWOŃ już dziś i UMÓW SIĘ na spotkanie. Z A P R A S Z A M.
.

Mapa

Kontakt

Dariusz Tomasik

Dariusz Tomasik

Specjalista ds. nieruchomości komercyjnych

Mobile:
737 353 412
Telefon:
22 616 66 66
Email:
dariusz.tomasik@nieruchomosci.net

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę \"BRANDT NIERUCHOMOŚCI\" Sp. z o.o. Spółka Komandytowa dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest \"BRANDT NIERUCHOMOŚCI\" Sp. z o.o. Spółka Komandytowa z siedzibą w Warszawa (03-934) przy Zakopiańska 5 lok. 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania oraz innych prawach zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) a dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WF (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Szczegółowe informacje dotyczące polityki prywatności znajduję się w odnośniku Zasady przetwarzania danych osobowych.