Hiszpania

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 030 560 PLN
Liczba pokoi
3
Liczba pięter
2
Rynek
Wtórny
Rok budowy
2018
Numer oferty
10955/1587/OMS

Opis nieruchomości

„Jest widok bardziej niezmierzony niż morze – niebo. Jest widok jeszcze bardziej niezmierzony niż niebo – wnętrze duszy ludzkiej.” Nędznicy – Victor Hugo

Po lewej i prawej stronie setki mil wybrzeża. Naprzeciwko, nieskończoność.
U twoich stóp otchłań błękitu, otulająca skalisty brzeg.
Indigo czyli tam, gdzie morze spotyka się niepotajemnie z niebem, gdzie Jego wysokość BŁĘKIT zrzuca ciężkie szaty głębiny morskiej i staje się eterycznym cichym odcieniem.
To ziemia, morze i powietrze, skała, otulające ją fale i dumny wiatr, który zabiera nasze myśli nad morze, tam gdzie wzrok już nie dosięga. Aby żyć na swój sposób, być kompletnie wolnym. Aby pożegnać rutynę i wypełnić żagle siłą i wyjątkowością.
To Twój dom blisko morza, blisko wszystkiego, czego możesz potrzebować, a przede wszystkim blisko Twojego wnętrza.
Witamy w apartamencie Indigo, położonym w Cullera el Faro.
Zapraszamy do świata wypełnionego Błękitem po brzeg, otwartego dla światła, morza i powietrza.
Siedem apartamentów, które symbolizują siedem odcieni niebieskiego. To również siedem sposobów na uwolnienie się od zgiełku rozpędzonego życia i odnalezienie pełni.

Indigo położone w niezwykłej enklawie utworzonej przez skaliste klify, uosabia nowoczesną cywilizację pośrodku surowego krajobrazu. Faro de Cullera jest niczym punkt widokowy, otwiera przed nami niepowtarzalne krajobrazy wybrzeża Walencji.
Natura, z kolei, dzięki swojej kapryśności, stworzyła przepiękne zatoki dla amatorów nurkowania i naszych potajemnych kąpieli.

Indigo Residencial to duchowe odosobnienie homo urbanus, które bez wyrzeczenia się usług oddalonych o kamień, stawia na emancypację zmysłów.
Wszystkie domy mają bezpośredni i niezależny dostęp do części wspólnych, basenu i solarium. Ponadto mają garaż i pomieszczenie do przechowywania z indywidualnym dostępem z drzwiami zmotoryzowanymi z poziomu piwnicy.

Residencja Indigo znajduje się w fazie budowy. Apartament pokazowy będzie prezentowany od początku października 2018r. Planowany czas ukończenia wszystkich apartamentów to sierpień 2019r.

Mapa

Kontakt

Dariusz Małkiński

Dariusz Małkiński

Specjalista ds. sprzedaży mieszkań w Hiszpanii

Telefon:
+48604774978
Email:
dariusz.malkinski@nieruchomosci.net

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę \"BRANDT NIERUCHOMOŚCI\" Sp. z o.o. Spółka Komandytowa dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest \"BRANDT NIERUCHOMOŚCI\" Sp. z o.o. Spółka Komandytowa z siedzibą w Warszawa (03-934) przy Zakopiańska 5 lok. 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania oraz innych prawach zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) a dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WF (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Szczegółowe informacje dotyczące polityki prywatności znajduję się w odnośniku Zasady przetwarzania danych osobowych.