Hiszpania

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
150 290 PLN
Cena za m2
3 005,80 PLN
Powierzchnia
50 m2
Liczba pokoi
1
Piętro
0
Liczba pięter
8
Rynek
Wtórny
Rok budowy
2012
Numer oferty
10739/1587/OMS

Opis nieruchomości

Jesteśmy w Pego. W uroczej, całorocznej miejscowości, otoczonej górami.
Znajdziemy w niej wszystko, co potrzebne i jeszcze więcej – to coś, co napełnia nas radością, gdy nasze stopy znajdują się
na hiszpańskiej ziemi. Od plaży dzieli nas 10 km. Od Denii – znanego portu na Baleary zaledwie 22 km. Do lotniska w Alicante 110 km.

50-metrowe mieszkanie składa się z kuchni z salonem, sypialni, łazienki i małego patio.
Znajduje się w nowym bloku, z basenem.
Do mieszkania należy miejsce parkingowe i schowek.
Kuchnia jest już wyposażona w szafki, łazienka także.
Klimatyzacja także jest w cenie.
Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia się.

To doskonała propozycja dla poszukujących swojego małego miejsca na hiszpańskiej ziemi.

Polecamy!

Mapa

Kontakt

Dariusz Małkiński

Dariusz Małkiński

Specjalista ds. sprzedaży mieszkań w Hiszpanii

Telefon:
+48604774978
Email:
dariusz.malkinski@nieruchomosci.net

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę \"BRANDT NIERUCHOMOŚCI\" Sp. z o.o. Spółka Komandytowa dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest \"BRANDT NIERUCHOMOŚCI\" Sp. z o.o. Spółka Komandytowa z siedzibą w Warszawa (03-934) przy Zakopiańska 5 lok. 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania oraz innych prawach zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) a dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WF (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Szczegółowe informacje dotyczące polityki prywatności znajduję się w odnośniku Zasady przetwarzania danych osobowych.