Gandia

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
339 613,10 PLN
Cena za m2
4 783,30 PLN
Powierzchnia
71 m2
Rynek
Wtórny
Numer oferty
10357/1587/OMS

Opis nieruchomości

Jesteśmy w sercu Gandii skąpanej w słońcu 320 dni w roku! Tylko spacer dzieli nas od głównej alei, pełnej restauracji, barów, sklepów i ludzi spacerujących pod osłoną bujnych platanów. Nieopodal jest centrum historyczne – malownicze domy
jak dzieła sztuki…, atmosfera otwiera serca na oścież. Tu od razu czujesz się jak nigdy.
Mieszkanie w stanie gotowym do wprowadzenia się, składa się z dwóch sypialni i dwóch elegancko wykończonych łazienek, salonu i kuchni. Znajduje się w pięciopiętrowym bloku z 2010 roku, z windą. Do słynnej plaży, która nie ma końca prawie i jest szeroka i biała, można dojechać komunikacją miejską lub rowerem, to 5 km. Sklepy, autobus i pociąg do Walencji są tuż, tuż.
Podróż pociągiem do fantastycznej klimatycznej stolicy prowincji trwa tylko godzinę i kosztuje około 12 euro za osobę w dwie strony!
http://podsloncemhiszpanii.eu/listings/carrer-magistrat-catala-36-46701-gandia-valencia/

Mapa

Kontakt

Dariusz Małkiński

Dariusz Małkiński

Specjalista ds. sprzedaży mieszkań w Hiszpanii

Mobile:
+48604774978
Email:
dariusz.malkinski@nieruchomosci.net

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę \"BRANDT NIERUCHOMOŚCI\" Sp. z o.o. Spółka Komandytowa dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest \"BRANDT NIERUCHOMOŚCI\" Sp. z o.o. Spółka Komandytowa z siedzibą w Warszawa (03-934) przy Zakopiańska 5 lok. 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania oraz innych prawach zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) a dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WF (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Szczegółowe informacje dotyczące polityki prywatności znajduję się w odnośniku Zasady przetwarzania danych osobowych.