Hiszpania

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
215 535 PLN
Cena za m2
2 763,29 PLN
Powierzchnia
78 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
0
Liczba pięter
4
Rynek
Wtórny
Rok budowy
2012
Numer oferty
10368/1587/OMS

Opis nieruchomości

To propozycja dla osób poszukujących sielskiej Hiszpanii w wydaniu codziennym.

Do kupienia apartament 48 m2, wykończony w wysokim standardzie pod klucz, składa się z części dziennej czyli salonu z kuchnią z wyjściem na przestronny taras oraz części prywatnej, w której znajdują się łazienka z prysznicem.

Atutem tej propozycji jest niewątpliwie bliskość stacji pociągu, który w niecałą godzinę dowiezie nas do Walencji. Kolejnym jest bliskość plaż kilku do wyboru: w Xeraco, w Gandii, w Daimus.

Wszystkie są przepiękne, szerokie, z białym piaskiem, można nimi spacerować i idąc karmić oczy błękitem całymi godzinami.
W Gandii i w Daimusie panują doskonałe warunki do uprawiania sportów wodnych i znajdują się szkoły kite- i windsurfingu.
Miejsce w garażu jest płatne dodatkowo. Koszt zakupu od 7 000 euro.

Mieszkanie idealnie nadaje się na wakacyjne leniuchowanie oraz na wynajem długo- i krótkoterminowy.

Przedstawiona powyżej oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Wszelkie dane i informacje dotyczące niniejszej nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń właściciela nieruchomości.

Mapa

Kontakt

Dariusz Małkiński

Dariusz Małkiński

Specjalista ds. sprzedaży mieszkań w Hiszpanii

Mobile:
+48604774978
Email:
dariusz.malkinski@nieruchomosci.net

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę \"BRANDT NIERUCHOMOŚCI\" Sp. z o.o. Spółka Komandytowa dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest \"BRANDT NIERUCHOMOŚCI\" Sp. z o.o. Spółka Komandytowa z siedzibą w Warszawa (03-934) przy Zakopiańska 5 lok. 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania oraz innych prawach zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) a dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WF (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Szczegółowe informacje dotyczące polityki prywatności znajduję się w odnośniku Zasady przetwarzania danych osobowych.