Hiszpania

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
192 991,50 PLN
Cena za m2
2 412,39 PLN
Powierzchnia
80 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
3
Liczba pięter
3
Rynek
Wtórny
Numer oferty
10468/1587/OMS

Opis nieruchomości

Klimatyczne mieszkaniae w przepieknej miescowości Gandia. Mieszkanie składa się z 3 sypialni, łazienki, kuchni, salonu z balkonem w widokiem na góry. Do mieszkania przynależy taras na dachu. Jest on przypisany w akcie notarialnym tylko do tego mieszkania. Można sobie zagospodarować w dowolny sposób. Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrym miejscu miasta. Blisko sklepy, ośrodek zdrowia, szkoły. Do plaży 5 minut autobusem miejskim. Idealne do rozpoczęcia życia w Hiszpanii. Zapraszam do kontaktu.
Nieruchomości Hiszpania. Domy Hiszpania.

Mapa

Kontakt

Dariusz Małkiński

Dariusz Małkiński

Specjalista ds. sprzedaży mieszkań w Hiszpanii

Telefon:
+48604774978
Email:
dariusz.malkinski@nieruchomosci.net

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę \"BRANDT NIERUCHOMOŚCI\" Sp. z o.o. Spółka Komandytowa dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest \"BRANDT NIERUCHOMOŚCI\" Sp. z o.o. Spółka Komandytowa z siedzibą w Warszawa (03-934) przy Zakopiańska 5 lok. 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania oraz innych prawach zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) a dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WF (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Szczegółowe informacje dotyczące polityki prywatności znajduję się w odnośniku Zasady przetwarzania danych osobowych.