Hiszpania

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
408 395,50 PLN
Cena za m2
5 104,94 PLN
Powierzchnia
80 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
1
Liczba pięter
3
Rynek
Wtórny
Numer oferty
10469/1587/OMS

Opis nieruchomości

Trzypokojowe mieszkanie z windą znajduje się w miejscowości Daimus.
To zaledwie 3 km od Gandii, 2 minuty dzieli nas od szkoły, 500 m od centrum sportowego, w którym latem można budować formę również pływając. Wszystkie potrzebne serwisy są na wyciągnięcie ręki, łącznie z piaszczystą plażą, od której dzieli nas niecały kilometr.
Mieszkanie w stanie bardzo dobrym, super czyste, jasne i odnowione znajduje się na pierwszym piętrze w budynku z 2008 r.
Składa się z dwóch sypialni z szafami, ich okna wychodzą na małą uliczkę.
Salon jest bardzo jasny i przestrzenny, bez trudu mieszczą się w nim sofy i stół, okna wychodzą na ulicę.
Kuchnia jest całkowicie wyposażona, w stanie idealnym.
Łazienka czysta, bardzo zadbana, jak nowa.
Mieszkanie jest w stanie do wprowadzenia się.
Łączna powierzchnia mieszkania to niecałe 80 m2.

Cena zawiera umeblowanie oraz urządzenia domowe takie jak pralka, lodówka, piekarnik, płyta, ogrzewacz wody, a także schowek o wielkości 1,2x2,4 znajdujący się na dachu budynku.
Polecamy

Mapa

Kontakt

Dariusz Małkiński

Dariusz Małkiński

Specjalista ds. sprzedaży mieszkań w Hiszpanii

Mobile:
+48604774978
Email:
dariusz.malkinski@nieruchomosci.net

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę \"BRANDT NIERUCHOMOŚCI\" Sp. z o.o. Spółka Komandytowa dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest \"BRANDT NIERUCHOMOŚCI\" Sp. z o.o. Spółka Komandytowa z siedzibą w Warszawa (03-934) przy Zakopiańska 5 lok. 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania oraz innych prawach zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) a dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WF (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Szczegółowe informacje dotyczące polityki prywatności znajduję się w odnośniku Zasady przetwarzania danych osobowych.