Warszawa

Ursynów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
5 700 000 PLN
Cena za m2
5 604,72 PLN
Powierzchnia
1 017 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Rynek
Wtórny
Piętro
0
Numer oferty
736/1587/OOS

Opis nieruchomości

Do sprzedaży BUDYNEK NA URSYNOWIE - nowoczesna, prosta architektura.
Budynek solidnie wybudowany (2016 r.), przy użyciu wysokiej klasy materiałów (cegła Porotherm, ocieplenie wełna mineralna, pokrycie dachu czerwoną dachówką ceramiczną).

Interesująca propozycja dla inwestorów, do adaptacji na przedszkole, szkołę, uczelnię, klinikę, hostel, przedstawicielstwo, siedzibę firmy.
Atrakcyjna lokalizacja , w willowej okolicy, nieopodal ulicy Puławskiej.

Obiekt zbudowany jako dwa, łączące się szczytowymi ścianami, odrębne budynki z możliwością podziału. Obecnie na II piętrze jest przejście między budynkami.
Budynek ma 2 bramy, 2 wejścia i dwie odrębne klatki schodowe.
Wysokość parteru i pierwszego piętra 303 cm, wysokość drugiego piętra 285 cm.

Okna PCV (wygląd naturalnego drewna). Na parterze i pierwszym piętrze okna mają wysokość 180 cm, na drugim piętrze 150 cm.
Na parterze i w drzwiach balkonowych zainstalowane są okna przeciwwłamaniowe, z szybami klasy P4.
Jedna z łazienek jest przystosowana dla osób niepełnosprawnych. Jest okablowanie strukturalne (telefony + sieć komputerowa), rozprowadzona jest instalacja TV, instalacja alarmowa, okablowanie kamer oraz domofony i oświetlenie biurowe.
Rozprowadzone są tu rury klimatyzacji.
Budynek jest przygotowany do montażu 5 kuchni, ma 10 łazienek ( tylko jedna nie ma okna ), 2 kotłownie z pralniami, jedną osobną pralnię.
W części pomieszczeń są płytki na podłodze. Zainstalowane są 2 piece CO, 2 zbiorniki CW, grzejniki, marmurowe parapety.
Dwa garaże na 5 i 2 samochody. Możliwość wygodnego parkowania wzdłuż całego ogrodzenia działki. Na dojściach i podjazdach jest położona kostka brukowa.

Powierzchnia całkowita: ok. 1000 m2, powierzchnia użytkowa: 820 m2, działka: 1197 m2 ( 20 m x 60 m ).
Wszystkie media ( gaz, energia elektryczna, woda, kanalizacja ) miejskie.
Forma własności - własność hipoteczna.

Mapa

Kontakt

Anna Oborska

Anna Oborska

Specjalista ds. nieruchomości komercyjnych

Mobile:
530 525 080
Telefon:
22 616 66 66
Email:
anna.oborska@nieruchomosci.net

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę "BRANDT NIERUCHOMOŚCI" Sp. z o.o. Spółka Komandytowa dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest "BRANDT NIERUCHOMOŚCI" Sp. z o.o. Spółka Komandytowa z siedzibą w Warszawa (03-934) przy Zakopiańska 4 B. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania oraz innych prawach zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) a dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WF (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Szczegółowe informacje dotyczące polityki prywatności znajduję się w odnośniku Zasady przetwarzania danych osobowych.