Warszawa

Włochy

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
36 000 PLN
Cena za m2
30 PLN
Powierzchnia
1 200 m2
Liczba pięter
3
Nazwa budynku
RM
Numer oferty
3649/1587/OOW

Opis nieruchomości

NOWOCZESNY, NIEZALEŻNY OBIEKT 1.200 m2 - NA SIEDZIBĘ FIRMY, DRUKARNIĘ, KLINIKĘ, PRZEDSTAWICIELSTWO FIRMY HANDLOWEJ, PROJEKTOWEJ, REDAKCJĘ PISMA, WYDAWNICTWO, ZAPLECZE BANKU, HOSTEL itp.

POLECAM - RAFAŁ 790-539-355
===========================================

BARDZO DOBRA LOKALIZACJA W REJONIE SKRZYŻOWANIA DWÓCH GŁÓWNYCH ARTERII KOMUNIKACYJNYCH - ŁOPUSZAŃSKA i AL. KRAKOWSKA

Powierzchnia w układzie 28 pokoi (od 20 do 60m2) + zaplecze socjalne. Parter z możliwością otwarcia całej powierzchni ok 300m2. Wewnętrzne ściany gips-karton, które można dostosować do potrzeb klienta (usunąć lub dobudować). Na piętrze jedno pomieszczenie ognioodporne (serwerownia lub do wykorzystania na rentgen). System alarmowy w całym obiekcie, instalacje do podłączenia kamer. Dwie klatki schodowe. Parter - wysokość pomieszczeń ok 3,50 m, piętro ok 3,00 m a ostatnia kondygnacja - wysokość pomieszczeń ok. 2,60 m. Obiekt 3 kondygnacyjny z windą osobowo-towarową o udźwigu 1750 kg i wymiarach 2,40x1,60m z systemem blokad. Nowoczesna architektura, komfortowe wyposażenie. Przystosowany na klinikę medyczną lub do celów biurowych - posiada sieć komputerową z serwerownią. Jest możliwość rozprowadzenia dodatkowych punktów wodnych. W całym obiekcie 14 sanitariatów. Przygotowany także system wykrywania dymu. W opcji możliwe podłączenie klimatyzacji. Nie ma problemu z parkowaniem samochodów - 15-20 miejsc parkingowych na terenie obiektu, resztę wzdłuż ulicy.
Miesięczny czynsz najmu netto 36.000,-zł. + media.
Wymagana kaucja.

ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA - RAFAŁ 790-539-355
===========================================

Parametry dodatkowe

  • Wysokość pomieszczeń (cm): 350

Mapa

Kontakt

"BRANDT NIERUCHOMOŚCI" Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

Telefon:
22 616 66 66
E-mail:
oferty@nieruchomosci.net

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę "BRANDT NIERUCHOMOŚCI" Sp. z o.o. Spółka Komandytowa dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest "BRANDT NIERUCHOMOŚCI" Sp. z o.o. Spółka Komandytowa z siedzibą w Warszawa (03-934) przy Zakopiańska 4 B. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania oraz innych prawach zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) a dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WF (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Szczegółowe informacje dotyczące polityki prywatności znajduję się w odnośniku Zasady przetwarzania danych osobowych.