Zespół

Dominik Grabski

Dominik Grabski

Stanowisko:
Specjalista ds. nieruchomości komercyjnych
Telefon:
790 539 373
Telefon:
22 616 66 66
E-mail:
dominik.grabski@nieruchomosci.net

Profil agenta
Rafał Maik

Rafał Maik

Stanowisko:
Specjalista ds. nieruchomości komercyjnych
Telefon:
792 306 363
Telefon:
22 616 66 66
E-mail:
rafal.maik@nieruchomosci.net

Profil agenta
Agnieszka Majewska

Agnieszka Majewska

Stanowisko:
Specjalista ds. nieruchomości komercyjnych
Telefon:
737 353 410
Telefon:
22 616 66 66
E-mail:
agnieszka.majewska@nieruchomosci.net

Profil agenta
Dariusz Małkiński

Dariusz Małkiński

Stanowisko:
Specjalista ds. sprzedaży mieszkań w Hiszpanii
Telefon:
+48604774978
E-mail:
dariusz.malkinski@nieruchomosci.net

Profil agenta
Waldemar Nyc

Waldemar Nyc

Stanowisko:
Specjalista ds. nieruchomości komercyjnych
Telefon:
796 834 722
Telefon:
22 616 66 66
E-mail:
waldemar.nyc@nieruchomosci.net

Profil agenta
Anna Oborska

Anna Oborska

Stanowisko:
Specjalista ds. nieruchomości komercyjnych
Telefon:
530 525 080
Telefon:
22 616 66 66
E-mail:
anna.oborska@nieruchomosci.net

Profil agenta
Michał Olechowski

Michał Olechowski

Stanowisko:
Specjalista ds. nieruchomości komercyjnych
Telefon:
602 445 345
Telefon:
22 616 66 66
E-mail:
michal.olechowski@nieruchomosci.net

Profil agenta
Iwona Piotrowska

Iwona Piotrowska

Stanowisko:
Specjalista ds. nieruchomości komercyjnych, Licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami Licencjonowany zarządca nieruchomości
Telefon:
791 707 642
Telefon:
22 616 66 66
E-mail:
iwona.piotrowska@nieruchomosci.net

Profil agenta
Dariusz Skonieczny

Dariusz Skonieczny

Stanowisko:
Specjalista ds. nieruchomości komercyjnych
Telefon:
796 834 721
Telefon:
22 616 66 66
E-mail:
dariusz.skonieczny@nieruchomosci.net

Profil agenta
Jan Sobotkowski

Jan Sobotkowski

Stanowisko:
Specjalista ds. sprzedaży mieszkań
Telefon:
22 616 66 66
E-mail:
jan.sobotkowski@nieruchomosci.net
Licencja:
1339

Profil agenta
Bożenna Szwem

Bożenna Szwem

Stanowisko:
Specjalista ds. sprzedaży mieszkań
Telefon:
602 452 372
Telefon:
22 616 20 55
E-mail:
bozenna.szwem@nieruchomosci.net

Profil agenta
Dariusz Tomasik

Dariusz Tomasik

Stanowisko:
Specjalista ds. nieruchomości komercyjnych
Telefon:
737 353 412
Telefon:
22 616 66 66
E-mail:
dariusz.tomasik@nieruchomosci.net

Profil agenta
Alicja Zajcow

Alicja Zajcow

Stanowisko:
Specjalista ds. nieruchomości komercyjnych
Telefon:
531 55 00 11
Telefon:
22 616 66 66
E-mail:
alicja.zajcow@nieruchomosci.net

Profil agenta
Monika Jaroszek

Monika Jaroszek

Stanowisko:
Menedżer działu nieruchomości komercyjnych
Telefon:
790 233 727
Telefon:
22 616 66 66
E-mail:
monika.jaroszek@nieruchomosci.net

Profil agenta
Anna Toczewska

Anna Toczewska

Stanowisko:
Specjalista ds. nieruchomości, Licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami
Telefon:
602 227 069
Telefon:
22 789 50 34
E-mail:
profexx@wp.pl
Licencja:
9248

Profil agenta
Karolina Manista

Karolina Manista

Stanowisko:
Specjalista ds. sprzedaży i marketingu
Telefon:
737 353 415
Telefon:
22 616 66 66
E-mail:
karolina.manista@nieruchomosci.net

Profil agenta