Zespół

Izabela Baranowska

Izabela Baranowska

Stanowisko:
Specjalista ds. nieruchomości komercyjnych
Mobile:
737 353 410
Telefon:
22 616 66 66
Email:
izabela.baranowska@nieruchomosci.net

Profil agenta
Elżbieta Jaworska

Elżbieta Jaworska

Stanowisko:
Specjalista ds. nieruchomości komercyjnych
Mobile:
737 353 412
Telefon:
22 6166666
Email:
elzbieta.jaworska@nieruchomosci.net

Profil agenta
Michał Lis

Michał Lis

Stanowisko:
Specjalista ds. sprzedaży mieszkań
Mobile:
790 233 730
Email:
michal.lis@nieruchomosci.net

Profil agenta
Rafał Maik

Rafał Maik

Stanowisko:
Specjalista ds. nieruchomości komercyjnych
Mobile:
792 306 363
Telefon:
22 616 66 66
Email:
rafal.maik@nieruchomosci.net

Profil agenta
Dariusz Małkiński

Dariusz Małkiński

Stanowisko:
Specjalista ds. sprzedaży mieszkań w Hiszpanii
Mobile:
+48604774978
Email:
dariusz.malkinski@nieruchomosci.net

Profil agenta
Waldemar Nyc

Waldemar Nyc

Stanowisko:
Specjalista ds. nieruchomości komercyjnych
Mobile:
796 834 722
Telefon:
22 616 66 66
Email:
waldemar.nyc@nieruchomosci.net

Profil agenta
Anna Oborska

Anna Oborska

Stanowisko:
Specjalista ds. nieruchomości komercyjnych
Mobile:
530 525 080
Telefon:
226166666
Email:
anna.oborska@nieruchomosci.net

Profil agenta
Michał Olechowski

Michał Olechowski

Stanowisko:
Specjalista ds. nieruchomości komercyjnych
Mobile:
602 445 345
Email:
michal.olechowski@nieruchomosci.net

Profil agenta
Iwona Piotrowska

Iwona Piotrowska

Stanowisko:
Specjalista ds. nieruchomości komercyjnych, Licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami Licencjonowany zarządca nieruchomości
Mobile:
791 707 642
Telefon:
22 616 66 66
Email:
iwona.piotrowska@nieruchomosci.net

Profil agenta
Dariusz Skonieczny

Dariusz Skonieczny

Stanowisko:
Specjalista ds. nieruchomości komercyjnych
Mobile:
796834721
Telefon:
226166666
Email:
dariusz.skonieczny@nieruchomosci.net

Profil agenta
Jan Sobotkowski

Jan Sobotkowski

Stanowisko:
Specjalista ds. sprzedaży mieszkań
Mobile:
790 539 373
Telefon:
22-6166666
Email:
jan.sobotkowski@nieruchomosci.net

Profil agenta
Bożenna Szwem

Bożenna Szwem

Stanowisko:
Specjalista ds. sprzedaży mieszkań
Mobile:
602 452 372
Telefon:
22 616 20 55
Email:
bozenna.szwem@nieruchomosci.net

Profil agenta
Alicja Zajcow

Alicja Zajcow

Stanowisko:
Specjalista ds. nieruchomości komercyjnych
Mobile:
531 55 00 11
Telefon:
22 616 66 66
Email:
alicja.zajcow@nieruchomosci.net

Profil agenta
Monika Jaroszek

Monika Jaroszek

Stanowisko:
Menedżer działu nieruchomości komercyjnych
Mobile:
790233727
Telefon:
226166666
Email:
monika.jaroszek@nieruchomosci.net

Profil agenta
Anna Toczewska

Anna Toczewska

Stanowisko:
Specjalista ds. nieruchomości, Licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami
Mobile:
602 227 069
Telefon:
22 789 50 34
Email:
profexx@wp.pl

Profil agenta
Karolina Manista

Karolina Manista

Stanowisko:
Specjalista ds. sprzedaży i marketingu
Mobile:
737 353 415
Telefon:
22 616 66 66
Email:
karolina.manista@nieruchomosci.net

Profil agenta